i5 10300H ve 1650 Ti yayın yapılır mı?

alcatrazzt

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar aşağıda belirttiğim özellikleri olan laptopum ile yayın yapmak istiyorum bu mümkün mü? Yayında Tom Clancy's Rainbow Six: Siege oynamayı düşünüyorum. Şimdiden teşekkürler...

i5 10300h.
GTX 1650 Ti.
16 GB RAM.
22 download.
5,5 upload.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar aşağıda belirttiğim özellikleri olan laptopum ile yayın yapmak istiyorum bu mümkün mü? Yayında Tom Clancy's Rainbow Six: Siege oynamayı düşünüyorum. Şimdiden teşekkürler...

i5 10300h.
GTX 1650 Ti.
16 GB RAM.
22 download.
5,5 upload.

Laptopunuzun soğutması iyi ise yapabilirsiniz.

i5 10300h.
GTX 1650 Ti.
16 GB RAM.
22 download.
5,5 upload.

Düşük ayarda denenebilir internet hızınız yeter gibi. Ama yayındayken ping falan çıkabilir.

Yorumlarınız için teşekkürler arkadaşlar sıcaklık değerlerim 5saat de geçse oyun içi max 60-65civarında oluyor ekstra soğutucu da kullanıyorum zaten. O zaman yayın yapmak için obs indirip deneme yayınlarına başlayacağım teşekkürler

Konuyu hortlatıyorum kusura bakmayın. Yayın performansınız nasıldı? Aynı donanımlara sahip laptopum var da.

merhabalar benim de sistem gereksinimlerim aynı ve ben yayın açtım yayında League of Legends oynamıştım ve oyunda normalde 180 100 arsaı fps alırken fps 80 düştü yayın ayarlarım pek iyi değildi galiba onu ayarlayacağım eğer sizde ayarlarsanız sistem gereksinimlerine göre ayarlarsanız çok rahat yayın açabilirsiniz
battlefield 1 de oynamıştım hatta çok rahat açtı ama fps problemi yaşadım biraz dediğim gibi siz yayın ayarlarınızı bilgisayarın dilinden kurarasanız 1050 ti ile bile yayın açabilirsiniz
benim yayın ayarlarım sondaydı yani çok zorladı

Geri
Yukarı