i5 4430 işlemciye GTX 1070 veya GTX 1060 Almak

evet bu ama orda yazan 4 gb ekran kartı ise benimki 2 gb o yanlış ama ust versiyonu galiba
Kasanızın içi oldukça dar, o kart oraya sığmaz, bendede ona benzer bi kasa var.
Ayrıca kasa orjinal olduğu için lenovo firmasının yapmış olduğu anakartlarda 14 pin güç girişi var şuan satılan PSU'larda 24 pin bulunmakta. Yani alacağınız yeni PSU ilede o sistemi çalıştıramayacaksınız.

Aklımda olan kasadan büyükmüş sığabilir.
Kasanız bu ise Lenovo E73 Intel Core i5 4430 2.7Ghz 4GB 500GB Masaüstü Fiyatı RAM'leri DDR3 1600 Mhz almalısınız.
RAM olarak bunu tavsiye ederim CORSAIR 16GB (2x8GB) Vengeance Pro DDR3 1600MHz CL9 Siyah Soğutuculu Ram

Eğer kasa bu ise kart sığmayacaktır.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu kasa fakat o metal kısmın altına da bir miktar bosluk var ouda katarsak yine mi sığmaz
eğer oleyse rx 480 sıgar mı veya MSI ınki sıgar mı yada buseviyeleerde başka ekran kartları sıgar mı

bu kasa fakat o metal kısmın altına da bir miktar bosluk var ouda katarsak yine mi sığmaz
eğer oleyse rx 480 sıgar mı veya MSI ınki sıgar mı yada buseviyeleerde başka ekran kartları sıgar mı
Bu sefer anakartıda değiştirmek zorunda kalacaksınız, aynı sıkıntıları bende çektim lenovo pişmanlıktır.

Bu sefer anakartıda değiştirmek zorunda kalacaksınız, aynı sıkıntıları bende çektim lenovo pişmanlıktır.
anakartı neden değiştirmek zorundayım daha küçük ebatlarda değil mi rx 480 sığmaz mı

yada 1060 miniler felan var onlardan alsam çok mu performans farkı var

anakartı neden değiştirmek zorundayım daha küçük ebatlarda değil mi rx 480 sığmaz mı
Satılan bütün PSU'larda 24 pin anakart güç girişi var. (ana giriş) Ve lenovonun yaptığı anakartlar genelde 14 pin. Sizinkide öyledir herhalde, o yüzden anakart değişimide yapmanız gerekecek.

Satılan bütün PSU'larda 24 pin anakart güç girişi var. (ana giriş) Ve lenovonun yaptığı anakartlar genelde 14 pin. Sizinkide öyledir herhalde, o yüzden anakart değişimide yapmanız gerekecek.
Aynı sıkıntıları bende lenovo'dan çektim. Bu kasaya benzer hatta modelini vereyim Lenovo H530, PSU ve anakartı sizinkiyle aynı bende sistemi güncellemek istiyordum, benim PSU'da 180W'dı, yeni PSU aldığımda pinlerin uyuşmadığını gördüm mecburen anakartı değiştirmek zorunda kaldım. Ve en sonunda imzamda yazan sistemi oluşturdum o lenovo kasanın bana tek yararı içerisindeki işlemciyi HDD'yi ve RAM'leri aldım gerisi kenarda duruyor.

Aynı sıkıntıları bende lenovo'dan çektim. Bu kasaya benzer hatta modelini vereyim Lenovo H530, PSU ve anakartı sizinkiyle aynı bende sistemi güncellemek istiyordum, benim PSU'da 180W'dı, yeni PSU aldığımda pinlerin uyuşmadığını gördüm mecburen anakartı değiştirmek zorunda kaldım. Ve en sonunda imzamda yazan sistemi oluşturdum o lenovo kasanın bana tek yararı içerisindeki işlemciyi HDD'yi ve RAM'leri aldım gerisi kenarda duruyor.
O zaman bende yeni sistem toplarım 1 2 yıla su anki sistemde gayet iyi lol felan oynuyorum onda çok çok rahat 2 yıl oynarız sonra bende yeni sistem düşünüyorum hatta su an herşeyi planladım bileşenler belli sana atsam sıkıntı varas kontrol edermisin

1 tane hazır teknobiyotikten buldum birde kendim vatandan topladım ayrıca teknobiyotiktenin biraz değiştirilmiş halini topladım

O zaman bende yeni sistem toplarım 1 2 yıla su anki sistemde gayet iyi lol felan oynuyorum onda çok çok rahat 2 yıl oynarız sonra bende yeni sistem düşünüyorum hatta su an herşeyi planladım bileşenler belli sana atsam sıkıntı varas kontrol edermisin
Yerinde olsam o kasadan işlemciyi ve depolamaları (HDD/SSD vs.) alıp o parçalar haricinde yeni bi sistem yapardım.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı