i5-4570 ve GTX 1660 darboğaz olur mu?

Mehmet2206

Hectopat
Arkadaşlar şimdi ben i5-4570 işlemcime bir ekran kartı almak istiyorum. 1660 var aklımda ama şöyle bir problem var bende Everest eps 1660C 400W PSU var onu da değiştirmem lazım mı çözemedim yardım ederseniz çok makbule geçer. :)

Arkadaşlar şimdi ben i5-4570 işlemcime bir ekran kartı almak istiyorum. 1660 var aklımda ama şöyle bir problem var bende Everest eps 1660C 400W PSU var onu da değiştirmem lazım mı çözemedim yardım ederseniz çok makbule geçer. :)
4C/4T bir CPU ile BF5 gibi işlemciye yük bindiren oyunlar da sorun yaşayabilmeniz muhtemel. 1080P ultra takılırsanız çok bir sorun yaşayacağınızı zannetmiyorum. Ek olarak GTX 1660'ı o PSU'ya emanet etmeyiniz.

4C/4T bir CPU ile BF5 gibi işlemciye yük bindiren oyunlar da sorun yaşayabilmeniz muhtemel. 1080P ultra takılırsanız çok bir sorun yaşayacağınızı zannetmiyorum. Ek olarak GTX 1660'ı o PSU'ya emanet etmeyiniz.
sizin önerebileceğiniz bir psu varmı keza ekran kartını da 1660 almak zorunda değilim ama iyi birşey olsun istiyorum.

sizin önerebileceğiniz bir psu varmı keza ekran kartını da 1660 almak zorunda değilim ama iyi birşey olsun istiyorum.
FSP, Corsair gibi markaların 600W'lık modelleri yeterli olacaktır. Model olarak uygun olması açısından, Corsair VS550 veya VS650 önerilerim arasında. FSP olarak 700W'lık 80+ Bronze sertifikasına sahip olan bir model alınabilir. Everest, Frisby gibi markalardan uzak durunuz.

7600K'mı? Hangi işlemciyi tam olarak kastediyorsunuz?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı