i5 4590 vs A10-7870K Sistem

İşlemci seçimin kesinlikle yanlış, AMD sistem toplarsan pişmanlar korosuna katılırsın, uzun uzun anlatmak istemiyorum. Youtube gir ve 4460 vs 9590 yaz orada oyun performanslarını gör başka bir şey demiyorum. Ekran kartı olarak çok ama çok yanlış bir seçim yapmak üzeresin zira 2-3 senelik mimariye sahip bir ekran kartı. Şuanda performans olarak o kartın güncel versiyonu R7 370. Senin bu bütçe ile alabileceğin en iyi sistemi paylaştım. Paylaştığım sistemin bileşenlerini daha uygun fiyata bulabiliyorsan bul ve al.
Tesekkurler kardesim peki senin sisteminde 200 lira daha butce katsam degistirmemi istedigin bir sey varmi

Bu kasayı al yoluna bak ;)

o151105_61c83.png

o151105_8c533.png

Peki 970 hangi markanin olsun msi in mi asus un mu

Parçaları temin edebilecegim ve toplattiracagim iyi bir site veya kurulus varmi

Sinerji ve inventus var. Sinerji ucuzdur sistemi toplarlar bios ekranı gelsin kapatıp direk kargolarlar. İnventus biraz daha pahalıdır sistemi toplamakla kalmayıp stabilite testi yaparlar. Müşteri memnuniyeti inventusun daha fazladır fiyatlar pahalı olsada.

Sinerji ve inventus var. Sinerji ucuzdur sistemi toplarlar bios ekranı gelsin kapatıp direk kargolarlar. İnventus biraz daha pahalıdır sistemi toplamakla kalmayıp stabilite testi yaparlar. Müşteri memnuniyeti inventusun daha fazladır fiyatlar pahalı olsada.
Tesekkurler

Stabilite testi bios ayarlari mi oluyor

Bütçeni zorlaya bilirsen 970 rahatlıkla eklenebilir. Ram'i tek modül seçtim, ilerde 2. sini alıp 16 GB yapabilirsin. Monitör dahil bu kadar oluyor. İnventustan;

Eki Görüntüle 115266
Kardeş senin sistemini kurmaya karar verdim bana sinerji.gen.tr den her şeyi tam bir şekilde sistemii toplayıp fotoğrafını atar mısın senin topladıgın sistemde ssd falan yok onları ekleyip tam eksiksiz parçaları ayarlayıp fotoğraf atarsan baya yarımcı olursun şimdiden teşekkürler

Galaxy'de iyi bir markadır. Ekran kartı marka tercihlerinde ucuz olanı veya beğendiğinizi alabilirsiniz. Çok fazla bir şey değişmeyecektir.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı