i5 4690K / Msi Gtx 970 Sistem Alındı

Msi ön sipariş halinde hâla o da internet üzerinden bugün topkapı şubesinde bulunuyor diye aradım aldığım cevap internet üzerinden satışın gerçekleştiği.

Valla benim evim beylikdüzü vatan bilgisayar'ın hemen yanında internette stokta olduğunu gördüm msi ' ın gittim hemen sordurdum işte var dedil gigabyte ve msi var dedilerde diğer marka zotac sanırım şimdi internetten baktım . Adam aynen şöyle dedi bana '' şu an var elimizde ama yarım saat sonrasına satılmayacağının garantisini veremem '' . Aynen bunu söyledi .

Bende şu an para ayarlamaya çalışıyorum ama ayarlayamıyacağım sanırım . Ve yanında 3 oyun kampanyası var 3 ünden birini seçiyorsunuz . Ben The Crew seçmeyi planlıyorum Logitech G27 ile oynanıyorsa .

Dostum emin misin ellerinde olduğuna ve ön sipariş ile satılmadığına millet stok krizi çekiyor. Beylikdüzü'nün elinde bulunması şaşırttı doğrusu.

Dostum yarım saat 40 dakika önce filan üstte yazdığımı dedi adam istersen ara sor ama adamlar var dedi hatta gözlerimle gördüm gigabyte ve msi ' yı . Ama istersen ara sor internet üzerinden bak beylikdüzü şubesinde stokta gözüküyor .

Hayırlı olsun.
Sağolun... Daha iyileri sizin olsun...

MSI GTX970 Türkiye'de stoklara girdi mi?
Ben 14 Ekim tarihinde Topkapı Vatan Bilgisayar'dan biraz da şansımın yardımıyla alabildim. Stoklarda büyük sıkıntılar var. Umarım isteyen arkadaşlar en kısa sürede alabilirler kartı.

Vatan bilgisayar'da girdi fakat hemen bitmiş . Bende alıcaktım yurt dışından getirticem hem daha ucuza geliyor .

Bu arada GTX 970'in performansı nasıl watch dogs , dayz standalone , ac 4 , bf 4 te filan ? Oynadınız mı bu oyunları ?
Performans ve soğutma konusunda üst düzey bir kart diyebilirim. Yüksek fps ve düşük sıcaklıkta tam bir fiyat performans ürünü. Özellikle de son ayarlarda maksimum 66 derece sıcaklık gayet iyi bir değer bana göre.

Hayırlı olsun kendim almış gibi sevindim.m97 g5 anakart ve 4690k ve 970 güzel bende böyle bi sistem toplucam
Sağolun... Daha iyileri sizin olsun inşallah... Sistem parçaları gayet uyumlu ve yüksek performanslı. Umarım dilediğiniz gibi bir sisteme sahip olursunuz siz de...

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı