i5 4690K şimdi almalı mı yoksa beklemeli miyim?

Efekan CANDAN

Kilopat
Daha fazla  
i5 4690k işlemci fiyatı şuanda 697 lira. Sizce şimdi mi alsam yoksa mart ayına kadar ucuzlar mı? Beklesem mi?
Genelde ben hep yeni donanım aldığımda sonra bir 50 tl en az ucuzlar. En sinir olduğum durumdur. :yumruk:
Birazdan Vatan' a gideceğim.

Seçimlerden sonra dolar kuru biraz düşecektir beklerim diyorsan o zamanı bekle. ama çok fazla bir şey farke edeceğini sanmam. Ama fiyatında düşme olursa ayrı bir şey.

• Hocam bu dolarla ilgili bir şey dolar şuan çok değişik değerler çevresinde ilerliyor. Arta da bilir azalabilir de.
  • 4690K fazlasıyla yetecektir çok güzel bir F/P ürünü güle güle kullanın. :)

Hayırlı olsun. Bende yakında 4500 TL'lik sistem toplayacağım. Konu açtım fakat yardımcı olan arkadaşlar (allah razı olsun) i5 4690K koyuyor. 4500TL'lik sisteme 4690K işlemci, heleki o kadar para veriyorsun i5 alıyorsun. Çevremdekiler alay etmez mi hocam ?

Fakat şu an fiyatı vatanda 772 lira olarak gözükmekte. Umarım bu soruyu sorduğunuz zamana yakın bir tarihte almışsınızdır :)

Bende yaklaşık 4500 TL'lik bir sistem topladım. İşlemci i5 4690K, bu işlemci rahat 4-5 yıl götürür. Daha sonra overclock yapabilirsin.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı