200 TL Ekran Kartı Almalı Mıyım Yoksa Beklemeli Miyim ?

Son bir soru olarak o ekran kartını almalı mıyım sizce çok beklentim yoksa ?

Kardeşim istediğin kadar sorabilirsin.

Mevcut işlemcin, ram ve anakartın destekliyorsa yani darboğaza sokmayacaksa ilerde kolay kolay pc toplamam alamam upgrade yapamam, okul iş güç sınavlar herneyse başına çok iş çıkacaksa ve pc ye dönük bir işlem yapacak durumda değilsen iyi bir ekrankartı almalısınki oyun oynamak istediğinde hevesin kursağında kalmasın.

Eğer diyorsanki vira oyun çıkıyor teknolojiye yetişilmez birkaç eski sevdiğim oyun var onları oynarım Moba oyunları oynarım diyorsan çılgın değilim düşük çözünürlük pek beni rahatsız etmez diyorsan eğer bence tavsiye kartlardan kullan derim.

Unutma oyun oynamakta bir sanattır. :technopat::ölü:

Kardeşim istediğin kadar sorabilirsin.

Mevcut işlemcin, ram ve anakartın destekliyorsa yani darboğaza sokmayacaksa ilerde kolay kolay pc toplamam alamam upgrade yapamam, okul iş güç sınavlar herneyse başına çok iş çıkacaksa ve pc ye dönük bir işlem yapacak durumda değilsen iyi bir ekrankartı almalısınki oyun oynamak istediğinde hevesin kursağında kalmasın.

Eğer diyorsanki vira oyun çıkıyor teknolojiye yetişilmez birkaç eski sevdiğim oyun var onları oynarım Moba oyunları oynarım diyorsan çılgın değilim düşük çözünürlük pek beni rahatsız etmez diyorsan eğer bence tavsiye kartlardan kullan derim.

Unutma oyun oynamakta bir sanattır. :technopat::ölü:
Oyun oynarım baya. Her yeni çıkan oyunu oynamam. 2009-2014 arası oyunlari oynarım mesela şu an. Şu anki ekran kartımın sinirimi bozmasının tek nedeni Dx11 desteklememesiydi. Dediğim kartı alırsam sadece Ghosts için alıcam. Daha da almam en yeni oyunları. Bu şartlarda dediğim kart mantıklı seçim olur mu sence ?

Ben ekran kartı almadım intel hd graphics'i kullanıyorum geçici olarak. Aslında GTX 960'ı bekliyordum ama vazgeçtim arkadaşımdan ikinci El Gtx 660 alacağım. Bence ikinci el'e yönelmelisin.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı