i5 650 Sistem Mavi ekran ve Donma Sorunu

Daha fazla  
Ben normalde bilgisayarda gezerken facebook v.s her zaman değil ama arada bir kitleniyor kalıyor. Yani hiçbir şekilde hareket etmiyor ve klavyenin de ışıkları 1 2 dk sonra sönüyor. PC'nin içini açtım baktım fanlar dönüyor hem ekran kartının hem işlemcinin. Ve arada bir mavi ekran veriyor. Neden olabilir sizce nolur yardım edin hayat zindan oldu bana :D Windows 7 olduğu için olabilir mi acaba?

Donanım;

İntel i5 650 3.2 gHz
GIGABYTE GA H55M
RAM 8 GB KİNGSTON 1333 MHZ DDR3
ASUS AMD RADEON R7 260X O.C.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tamam yarın paylaşırım ama her zaman vermiyor mavi ekranı çoğunlukla pc donuyor hiçbir şekilde düzelmiyor windows 10 64 bit kurdum biosu güncelledim termal macun yenilerim biryerden bulup. Ama bu site o kadar çok kişiye yardım ederken bana niye 8 9 gün sonra sadece 2 kişi cevap veriyor anlamıyorum?

Arşive eklenmiyor
C:\Users\Chngr(Monster)\Desktop\Minidump\Minidump.rar: C:\Users\Chngr(Monster)\Desktop\Minidump\042916-16692-01.dmp açılamıyor
! Erişim engellendi.
C:\Users\Chngr(Monster)\Desktop\Minidump\Minidump.rar: C:\Users\Chngr(Monster)\Desktop\Minidump\042916-40014-01.dmp açılamıyor
! Erişim engellendi.
C:\Users\Chngr(Monster)\Desktop\Minidump\Minidump.rar: C:\Users\Chngr(Monster)\Desktop\Minidump\050116-17409-01.dmp açılamıyor
! Erişim engellendi.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı