i5-6500 Sistemde kullanılan 7 yıllık macun değiştirilmeli mi?

Yaşınızı bilmiyorum ama ailenizle beraberseniz çalışarak rahatlıkla alabilirsiniz i7 7700. yarım aylık maaş bile etmiyor. Çalışacak durumunuz yoksa harçlık biriktirerek halledersiniz. Bence bu sıcaklıklar gayet iyi paranızı biriktirin işlemciyi de iyi bir fiyata satarak yerine i7 7700 takana kadar böyle devam edin derim.
Yaşım 23 ama diğer teknolojik aletler ve telefonun taksitleri ve diğer şeyler varken emin olun yarım aylık maaş çok önem kazanıyor. :) Keza oyunlarda hala istediğim verimi alıyorum. Sadece işlemci değil GPU, Anakart yenilemek gerekiyor. 1151 Soket işlemci yine benim işlemcim gibi 6-7 senelik olacak onun yerine anakart alsam daha mantıklı olur bir süre sonra RX580'de yetmeyecek. O yüzden mantıklı gelmiyor bu seçenek. Termal macuna 150-200 lira vermek daha mantıklı geliyor :)

Yaşım 23 ama diğer teknolojik aletler ve telefonun taksitleri ve diğer şeyler varken emin olun yarım aylık maaş çok önem kazanıyor. :) keza oyunlarda hala istediğim verimi alıyorum. Sadece işlemci değil GPU, anakart yenilemek gerekiyor. 1151 soket işlemci yine benim işlemcim gibi 6-7 senelik olacak onun yerine anakart alsam daha mantıklı olur bir süre sonra RX580'de yetmeyecek. O yüzden mantıklı gelmiyor bu seçenek. Termal macuna 150-200 lira vermek daha mantıklı geliyor :)

O zaman bence termal macuna da 150-200 vermeyin derim. Tek kullanımlık işe yarar 30-50 liralık bir şey alın derim.

Yeni konular

Geri
Yukarı