i5 6600K yerine i7 6700

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Spontune

Kilopat
Makaleler
11
Daha fazla  
Sistem çok güzel. Sadece i 5 6600 K almak gibi bir hataya düşmüşsün i 7 6700 olsaydı mükemmel olurdu. Bana işlemci hariç mümkünse soğutma da hariç satabilir misin? Çünkü i 5 6600 K almayın diye çok uyardım herkesi şimdi i 5 6600 K yı ben alamam. :D

Şimdi kullandığım sistemi satabilirsem alabilirim bu sistemi baya iyi aslında. Sadece i 5 6600 K sıkıntı. Konuma bakabilirsiniz 4.6 ghz olsa bile i 7 çıtasına ulaşamıyor ayrıca turbo boost aktif değilken yani 3.7 ghz de 4.0 değil. i5 6600 K + soğutucu yerine i7 6700 alınmalı

Kardesim dediğim gibi numaramı kaydet sistemi görüyosun görüntüyüde görüyosun emek var ilk başta ikinci olarakta i5 6600K'yı bu kadar takma çok iyi bir işlemci render yapmıycaksan oyunlarda bir hayli yeticek bir işlemci. İyi aksamlar kardesim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben zaten kendim için değil senin için bunu diyorum. Basit bir hataya girmişsin o kadar. Yoksa i 5 6600 K çok iyi bir işlemci. Sadece fiyat skalasına daha iyisi alınabilir. Mesela o soğutucu ile i 5 6600 K yerine sadece i 7 6700 alınır ve daha yüksek performans elde edilir. Zaten elimde para olursa alacağım sistemi. İkinci ele uygun sistem arıyorum. Bir de çok kafaya taksam sistemi alıp i 5 6600 K yı satmakla uğraşırım. Eğer parayı denkleştirir isem almayı düşünüyorum çok yakınız zaten. :)

Tamamdır kardesim tanıştığıma memnun oldum numaramı kaydet istediğin zaman ara satılmazsa sana veririm. :)

Kardeş işlemcinin ikinci eli 50 lira mı düşük olur sence. Ayrıyetten oradaki o rgb led 4tl aynı şekilde kumanda modülü de 5 tl ediyor özel bir şey göremedim. Ben ister bass a bağla ister fişe bağla ister molexe bağla sistemde 700 liralık işlemciden başka kaydadeğer parça bulamadım. Ben alıcılara hitap ederken malının her yönüyle anlat pazarlama stratejilerinizi bit pazarında uygulayın.

Rgb Şerit Led Kontrol Cihazi Ir Kumandali GittiGidiyor'da 217873575 Rgb Şerit Led üç (3) çipli 16 Renk çeşidi 1metre GittiGidiyor'da 219875737

Tesekkür ederim GamesLoad kardesim beni anlayan biri çıktı sonunda ben sistemi satıyorum parçalar hakkındada yeterli açıklamayı yaptığımı düşünüyorum soru almıcam artık özelden yazmak istersenizde numaramıda yazdım yorum sayfasını kirletmeyin artık!

Arkadaşlar İ5 6600K ile İ7 6700 arasında neredeyse hiç bir performans farkı yok. Konuyu kirletip arkadaşın satışını engellemeyin. :spam:

Arkadaşlar İ5 6600K ile İ7 6700 arasında neredeyse hiç bir performans farkı yok. Konuyu kirletip arkadaşın satışını engellemeyin. :spam:
Moderatör'e ulaşsam şu yorumları sildiricemde ulaşamıyorum. Kardeşim bilip bilmeden geliyorlar 3 aylık tertemiz sisteme laf yapıyorlar. 600-700 lira indirmişim daha elimden birsey gelmez bilmiyolar kendileri satsalar bu fiyata indirmezler ama ağzı olan laf yapıyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı