i5 7300HQ ve GTX1050 Cyberpunk 2077 deneyimi

Royces

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba,

Bir heves yükledim oyunu 1080P-LOW ayarlarda ortalama 20-23 FPS alıyorum ama FPS droplarımın haddi hesabı yok oynarken özellikle şehir içinde. MSI Afterburner'dan anlık olarak kontrol ediyorum ve işlemci sürekli olarak %100 ve GPU'yu besleyemiyor. 720P yüksek ayarlarda oynamak istiyorum açıyorum mekanlarda neredeyse 40 FPS'lere dayanıyor ama açıkdünyaya çıktığımda yine FPS droplardan oynayamıyorum oyunu. Oyun 2000/1000 M.2 NVMe SSD'de kurulu. RAM 8 GB ve 7200-7300 kullanımı oluyor oyun içinde. Tavsiyeleriniz nelerdir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba,

Bir heves yükledim oyunu 1080P-LOW ayarlarda ortalama 20-23 FPS alıyorum ama FPS droplarımın haddi hesabı yok oynarken özellikle şehir içinde. MSI Afterburner'dan anlık olarak kontrol ediyorum ve işlemci sürekli olarak %100 ve GPU'yu besleyemiyor. 720P yüksek ayarlarda oynamak istiyorum açıyorum mekanlarda neredeyse 40 FPS'lere dayanıyor ama açıkdünyaya çıktığımda yine FPS droplardan oynayamıyorum oyunu. Oyun 2000/1000 M.2 NVMe SSD'de kurulu. RAM 8 GB ve 7200-7300 kullanımı oluyor oyun içinde. Tavsiyeleriniz nelerdir?

Biz ne tavsiye verebiliriz ki? Bunu çözmenin tek yolu yeni bilgisayar almak ya da gelecek güncellemeleri beklemek.

Biz ne tavsiye verebiliriz ki? Bunu çözmenin tek yolu yeni bilgisayar almak ya da gelecek güncellemeleri beklemek
Laptop'ta yaşanan darboğaz sorununun donanım yetersizliğinden olduğunu sanmıyorum bu zira işlemci bu GPU'yu besleyebilecek güçte. Nacizane tavsiyen için sağol.

Oyunu düşük ayarda açtığın için darboğaz oluyor. Ama yüksek ayara alınca daha da batıyorsun. RX 580 bile orta ayarlarda 60 FPS zor görüyor. Yeni güncellemeleri beklemek lazım.

Bende de aynı sistem var. Update ile bir miktar düzelir ama oynayabilsek bile bu sistemle çok iyi bir deneyim elde edemeyiz. Ben Geforce Now alıp oynayacağım. İnternetiniz iyi ise size de öneririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı