i5 8205U Çok büyük performans düşüşü

Halileo Halilei

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar PC'yi aldığım ilk zamanlar R6'yı bile çok rahat bir şekilde oynardım bu aralar büyük performans kaybı yaşadım lütfen yardımcı olabilir misiniz? PC laptop, i5 8205U, 2 ekran kartı var sanırsam birisi Intel UHD Graphics 620 biri de AMD Radeon 530, 8 GB RAM.

Isınıyor olabilir bir kasa temizliği ve macun yenilemesi yapabilirsiniz. Bir de oyunu Radeon 530 ekran kartıyla açtığınıza emin misiniz belki UHD 620 ile başlıyordur.

Isınıyor olabilir bir kasa temizliği ve macun yenilemesi yapabilirsiniz. Bir de oyunu Radeon 530 ekran kartıyla açtığınıza emin misiniz belki UHD 620 ile başlıyordur.

Hiç bilmiyorum ısıyı görmek için bir uygulama var mı ve de oyundayken ısı nasıl olmalı ayrıca hangi ekran kartıyla başlıyor bilmiyorum maalesef çok bilgili değilim bu işlerde.

Maalesef PC laptop temizleyemiyorum ve PC'nin arkası açılırsa garantisi bozulur mu ondan emin değilim.

İşlemciniz oyunlar için yetersiz. Isıya bakmak için MSI Afterburner öneririm. Rehbere göz atarsanız programı anlayacaksınız.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı