i5 9300H Yavaş Çalışıyor

O pc 1 yıla yaşamaz yaşarda yani 1 yıla baya içinden geçersiniz pcnin diyeyimde 93 derece fln yinede undervolt yapılı kalsın belki faydası olur ki olmuştur zatende o bilgisayar markası nedir aldığınız pc nedir çok merak ettim
Hocam 1 sene oldu alalı zaten sıcaklığı çok sorun yaşatmadı. Acer Nitro 5 AN515-54 modelini kullanıyorum, ancak benimki biraz eski serilerinden olduğu için çift hava çıkış yeri var o yüzden ısınma yapıyor maalesef.

Hocam 1 sene oldu alalı zaten sıcaklığı çok sorun yaşatmadı. Acer Nitro 5 AN515-54 modelini kullanıyorum, ancak benimki biraz eski serilerinden olduğu için çift hava çıkış yeri var o yüzden ısınma yapıyor maalesef.
Hocam bir şey deneyeceğiz. Deneysel bir özellik. Etkilerini bilmiyorum ama ısınmaya doğrudan etkisi olan bir parametre.

ThrottleStop üzerinde TPL sekmesinde Power Balance'i 30/1 olacak şekilde ayarlar mısınız? Apply'a basmayı unutmayın.

Hocam bir şey deneyeceğiz. Deneysel bir özellik. Etkilerini bilmiyorum ama ısınmaya doğrudan etkisi olan bir parametre.

ThrottleStop üzerinde TPL sekmesinde Power Balance'i 30/1 olacak şekilde ayarlar mısınız? Apply'a basmayı unutmayın.
Başındaki kutucuğu da işaretleyeyim mi?

Yok sadece 30/1 yapın. Sonrasında Apply tuşu geliyor ise basın.
Tamamdır yaptım. Oyunda test edeyim hemen.
@erengore
1627818021846.png

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı