i5-9400F Sistem güncelleme tavsiyesi

• Konuyu başlatan CidQu
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 23
  • Görüntüleme 962
KMS ile yaptıysan performans düşmesi normal acil temiz bir format ve Windows 10 key alıp etkin hale getirmeniz gerekiyor.
Düzeltme yapmak istiyorum, şuan kullandığım sürümde etkin değil direk Windows, bundan öncekilerde KMS vardı. Zaten performans düşüşü yaşamıyorum gayet güzel, dediğim gibi tek sıkıntı ekran kartının driverlarının çökmesi şu anda.
Ekran kartı almak çok mantıksız. Bildiğin Porsche varken Lamborghini almak gibi. Ki sistemin de gayet iş görür.
Eğer bindiğim Porsche hız bakımından, işlevsellik bakımından vesaire bana uygun değilse yapacak bir şey yok Doblo’da olsa değiştirmek zorundayım. Sorunlarımı yukarda söylemiştim zaten.

Düzeltme yapmak istiyorum, şu an kullandığım sürümde etkin değil direk Windows, bundan öncekilerde KMS vardı. Zaten performans düşüşü yaşamıyorum gayet güzel, dediğim gibi tek sıkıntı ekran kartının driverlarının çökmesi şu anda.

Beta sürüm indirmiş olma olasılığı var mı?

Hayır zannetmiyorum, bayağı Windows hatta arka plan değiştirmeme izin vermiyor ve sağ altta Windows'u etkinleştir var. Performans olarak bir şeye etki etmediğini düşünüyorum, yanılabilirim.

Belki alakasız olur ancak konunun Ws'tan kaynaklı olduğu hiç aklınıza geldi mi?

Belki alakasız olur ancak konunun Ws'tan kaynaklı olduğu hiç aklınıza geldi mi?
Dediğim gibi iki üç kez Windows değiştirdim. Yeri geldi KMS kullandım yeri geldi Windows 11 kullandım hepsinde de aynı sorun. Sorun Windowsta olduğunu ondan dolayı çok düşünmüyorum.

Tüm formatlarımı USB üzerinden atıyorum. Dediğim gibi sorunun Windows'da olduğunu hiç düşünmüyorum…

Hocam yani bu nasıl bir şey ben anlamadım. Ekran kartı şirketi ile iletişime geçin ya da AMD ile iletişime geçin. Çünkü bu tür vakalar olsa dahi sizin sisteminizde pek rastlanmaması gerekiyor. Ekran kartında fiziksel bir parçada hasar olduğunu düşünüyor musun?
Sorun driverda değil, sorun Ws'ta değil. Sorun bence fiziksel parçada.

Yeni konular

Geri
Yukarı