i5 9400F ve GTX1660 Ti sistem toplama

Bütçe
8500TL

AltanGeçeR

Hectopat
Merhabalar ben Altan Geçer, Technopat sosyalde eski hesabımı unutmam üzerine bu hesaptan konu açmaktayım.

Kendime göre i5 9400F ve GTX1660 Ti ile sistem topladım. Kullandığım işlemci ve ekran kartı bana yetecek seviyede; evet bu bütçeye daha iyi bir sistem toplanabilir. Fakat ben görünüşe de aşırı önem veren birisiyim bilgisayara baktığım zaman beni cezbetmesine önem veririm. Tamamen beyaz bir sistem kurmayı planlıyorum çok araştırdım fakat görüntü ve performans açısından bütçeye uygun sadece bu PC'yi toplayabildim. Modifikasyonlar ile bazı parçalara beyaz rengini vermek var şu an aklında. Sizinde görüşlerinize danışmak istiyorum bu fiyata görüntüyü bozmadan daha iyi bir önerisi olan varsa yazarsa mutlu olurum. Teşekkürler.

Bütçe: 8500TL.
ASUS B365-F GAMING.
i5 9400F.
G.Skill 16 GB (2x8) Trident Z Neo RGB 3200MHz CL16.
ASUS GTX16660 Ti ROG STRIX OC 6 GB.
Samsung 970 Evo 250GB M.2 SSD
Cooler Master G500 500W 80+ modüler PSU.
Corsair LL120 white RGB fan X3.
Cooler Master Siyah/Beyaz sleeved kablolama seti.
Corsair SPEC-06 RGB midT kasa.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kardeşim o nasıl sistem 8500 TL bütçeye bu arada GTX 16660 Ti ne zaman çıktı? Kasayı sadece beyaz seçebiliriz beyazlık düşkünlüğün varsa. Tabikide RTX sistemli bilgisayar toplamak varken bunu almak mantıksız.

Merhabalar ben Altan Geçer, Technopat sosyalde eski hesabımı unutmam üzerine bu hesaptan konu açmaktayım.

Kendime göre i5 9400F ve GTX1660 Ti ile sistem topladım. Kullandığım işlemci ve ekran kartı bana yetecek seviyede; evet bu bütçeye daha iyi bir sistem toplanabilir. Fakat ben görünüşe de aşırı önem veren birisiyim bilgisayara baktığım zaman beni cezbetmesine önem veririm. Tamamen beyaz bir sistem kurmayı planlıyorum çok araştırdım fakat görüntü ve performans açısından bütçeye uygun sadece bu PC'yi toplayabildim. Modifikasyonlar ile bazı parçalara beyaz rengini vermek var şu an aklında. Sizinde görüşlerinize danışmak istiyorum bu fiyata görüntüyü bozmadan daha iyi bir önerisi olan varsa yazarsa mutlu olurum. Teşekkürler.

Bütçe: 8500TL.
ASUS B365-F GAMING.
i5 9400F.
G.Skill 16 GB (2x8) Trident Z Neo RGB 3200MHz CL16.
ASUS GTX16660 Ti ROG STRIX OC 6 GB.
Samsung 970 Evo 250GB M.2 SSD
Cooler Master G500 500W 80+ modüler PSU.
Corsair LL120 white RGB fan X3.
Cooler Master Siyah/Beyaz sleeved kablolama seti.
Corsair SPEC-06 RGB midT kasa.

Ben bütçenin yarısına o sistemi toplamıştım. Görselliğe 1000 tl bile ayırıyor olsanız en kötü 2060'a sahip bir sistem toplayabilirsiniz. 1000 Tl'ye de RGB'nin kralı bulunur yani.

Stokta yok büyük ihtimalle stokta yok diye böyle yaptılar fiyatını yoksa bu sistem daha pahallı.
Belki r5 3600 rtx 2080 için yeterli olmayabilir ama 2070 de alınabilir belki
Darboğaz yapmaz belki Battlefield 5 gibi oyunlarda yapar oda 1080P bu ekran kartı 4K hakediyor.

Stokta yok büyük ihtimalle stokta yok diye böyle yaptılar fiyatını yoksa bu sistem daha pahallı.
[/QUO olabilir bilmiyorum onu zaten R5 3600 rtx 2080 le olmaz gibi geliyor bana yanlış mıyım sizce ?

Darboğaz yapmaz belki Battlefield 5 gibi oyunlarda yapar oda 1080P bu ekran kartı 4K hakediyor.
[/QUOTE 1080 p için yapicagini düşünüyorum bende birde stokta var mı acaba bu sistem ucuz

@AltanGeçeR Buyrun hocam.
IMG_20200121_002832.jpg

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı