i7 11700KF alınır mı?

Başka seçenekler var mı? Soğutucu alacak mısın ekstra? Eğer alacaksan anakartınıda güzel bir seçim yaparsan çok iyi seçim olabilir diğer seçeneklerin arasında.

Yok özelleştirilemiyor soğutucu alabilirim.

Sistem nedir? Link atar mısın?

Sistemin linkini at. Ucuzsa al ama ölü soket alınmaz.

Alınmaz. Ölü sokete bu kadar yatırımın lüzumu yok.

Şimdiden söylüyorum babam kredi kartı olmaz diyor o yüzden buradan dedi sadece Gaming gende banka kartı yazıyor taksit te oradan alamıyor muyum?(çok kötü falan demeyin biliyorum )

Şimdiden söylüyorum babam kredi kartı olmaz diyor o yüzden buradan dedi sadece Gaming gende banka kartı yazıyor taksit te oradan alamıyor muyum?(çok kötü falan demeyin biliyorum )

Hem teşhir hem çok pahalı. Bu hataya düşme. Kredi kartına ikna etmeye çalış taksitle alacaksan. 50K bu sisteme vereceksen 12 ay taksitle gidip 6 ay taksitle falan 4070 Ti alırsın farklı yerlerden.

Banka kartıyla da alabilirsin tabii ki.

Benim dediğimde bu 30k ya 5 7600 32 GB RAM 1 TB SSD yapıp almayı planlıyordum adam bir anda sipariş verdik dedi ne yapacağım.

Banka kartıyla da alabilirsin tabii ki.

O zaman bir yarın ikna edeyim.

Bunu 5 7600 1TB SSD 32 GB RAM ile almak nasıldır 30kya.

Benim dediğimde bu 30k ya 5 7600 32 GB RAM 1 TB SSD yapıp almayı planlıyordum adam bir anda sipariş verdik dedi ne yapacağım.

İptal ettirtmeye bak. 7600 32 GB RAM'den önce anakartı B650 çipset yapmaya bak. RAM tek kanal 32 olursa iyi olur. SSD olarak daha iyi ve DRAM'li bir model tercih et. Çok fazla bir fark yok kasa tarafında 750W yapılabilir.

O zaman bir yarın ikna edeyim.

Bunu 5 7600 1TB SSD 32 GB RAM ile almak nasıldır 30kya.
İşlemciye dokunma. SSD'yi KC3000 yap. RAM'i XPG Lancer Black 32GB (1x32GB) 5600MHz CL36 yap.

Yeni konular

Geri
Yukarı