i7 3.nesil ve GT740 sistemle Windows 10'dan 11 geçilir mi?

Daha fazla  
RAM
12 GB
SSD veya HDD modeli
SSD
Ekran kartı
GT740
Anakart
H61
İşlemci
i7 3.nesil
Şu an 10 kullanıyorum. 11'e geçiş yapsam ne gibi performans artışı ve uyumluluk sorunları yaşarım?
Windows 10 artık sıkıcı geliyor.

Sistemin desteklemiyor gibi boş yorumlar yapmazsanız sevinirim.

Şu an 10 kullanıyorum. 11'e geçiş yapsam ne gibi performans artışı ve uyumluluk sorunları yaşarım?

Gerçekleri kabul etmiyorsanız yardım edemeyiz maalesef, madem gerçekleri kabul etmeyeceksiniz, niye buraya gelip konu açıyorsunuz? Gidin bildiğinizi yapın.

Sorun yaşamazsın fakat FPS kaybı yaşanır.

Windows 11'i sadece e-Core p-Core CPU bulunduran sistemlere ve yeni nesil sistemlere öneriyorum.

Kesinlikle. Ben de bunu tavsiye ediyorum. 2 ayrı çekirdek kümesi bulunan işlemcilere Windows 11 en iyi performansı veriyor. Kalanlarda bence Windows 10 stabil ve performanslı şekilde kullanıma devam ettirebiliyor.

Gerçekleri kabul etmiyorsanız yardım edemeyiz maalesef, madem gerçekleri kabul etmeyeceksiniz, niye buraya gelip konu açıyorsunuz? Gidin bildiğinizi yapın.

Sadece performans farkını sormak istedim sistemin legal olarak desteklemediğinin farkındayım. Bu kadar tepki vermeniz gereksiz. papatya çayı tavsiye ederim

Sadece performans farkını sormak istedim sistemin legal olarak desteklemediğinin farkındayım. Bu kadar tepki vermeniz gereksiz. papatya çayı tavsiye ederim

Sisteminde performans artışı olacağını mı sanıyorsun? Tabii ki de performans düşüşü olur. Tepkim gereksiz değil, o zaman “Sistemin desteklemiyor gibi boş yorumlar yapmazsanız sevinirim.” Gibi bir uslüple konuşmayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı