i7 4770 için fan önerisi

ali55125

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Bugün ilk defa termal macun değiştirdim. Ve değiştirriken 1 tırnağı kırdım :D ve uyüzden oyunlara girince sıcaklık tavan yapıyor. Önereceğiniz bir fan var mıdır? Bütçem pek yok bu yüzden ucuz F/P bir fan önerebilir misiniz?

Ucuz 3 veya daha fazla ısı borulu tek/çift fanlı herhangi bir kule fan alabilirsin. Bir ürün pahalı olunca soğutması süper anlamına gelmiyor. Soğutucu seçerken ileriye dönük uyumlu alırsan sistem değişikliğine gittiğin zaman tekrar soğutucu aramak zorunda kalmazsın.

Son düzenleme:
O işlemciden artik pek hayir gelmez o tirnaği bükerek düzeltin yerinden çikmadiysa.

Hocam işlemcinin ayağını kırmadım stok fanın ayağını kırdım.

1716821712154.png

(Resim internetten alınmıştır) bunun ayağını kırdım işlemcimde sorun yok ben sadece fan önerisi istedim.

Bütçeniz nedir hocam? Dark Freezer X123 olabilir.

Hocam direksiyon seti alacğaım o yüzden bütçemden düşmek istemiyorum. 2. el Max 325 TL alacağım.

1716822750723.png

Işıklı olduğu için değilk ucuz kule fan olduğu için almalı mıyım?

Bütçeniz nedir hocam? Dark freezer x123 olabilir.
1716823127525.png
oturduğum yerde bu satılık hocam alsam stok fandan iyi midir

Son düzenleme:
Hocam direksiyon seti alacğaım o yüzden bütçemden düşmek istemiyorum. 2. el Max 325 TL alacağım.

Eki Görüntüle 2206199

Işıklı olduğu için değilk ucuz kule fan olduğu için almalı mıyım?

Eki Görüntüle 2206206 oturduğum yerde bu satılık hocam alsam stok fandan iyi midir
Dark Freezer X93 Intel / Ryzen Uyumlu İşlemci Soğutucu 9.2cm FRGB LED Fanlı, Intel /115X/LGA1200/ AMD AM2/AM3/AM4/FM1/FM2, 4pin PWM Fanlı | Teknobiyotik

Bütçe artmazsa bu olabilir: https://www.akakce.com/islemci-sogu...-x90-dkccx90-cpu-sogutucu-fiyati,7503128.html

2.el önermem soğutması sıfır ürün gibi olmuyor.

Attach type="Full"]2206206[/ATTACH] oturduğum yerde bu satılık hocam alsam stok fandan iyi midir?

Kalitesiz gibi tam marka modelini bilemediğim için bir şey söyleyemem ama önermem çok iyi bir şeye benzemiyor.

Dark Freezer X93 Intel / Ryzen Uyumlu İşlemci Soğutucu 9.2cm FRGB LED Fanlı, Intel /115X/LGA1200/ AMD AM2/AM3/AM4/FM1/FM2, 4pin PWM Fanlı | Teknobiyotik

Bütçe artmazsa bu olabilir: https://www.akakce.com/islemci-sogu...-x90-dkccx90-cpu-sogutucu-fiyati,7503128.html

2.el önermem soğutması sıfır ürün gibi olmuyor.

Kalitesiz gibi tam marka modelini bilemediğim için bir şey söyleyemem ama önermem çok iyi bir şeye benzemiyor.

Asura Kule Tipi Universal CPU Fanı ymış hocam markası. Zaten yaz tatilinde yenisini alacağım şimdilik stok fandan iyi çalışsın yeter eğer stoktan iyidir derseniz alacağım​

Yeni konular

Geri
Yukarı