i7 4770K için anakart tavsiyesi

pc03

Hectopat
Yer
Antalya/Lara
Daha fazla  
Meslek
Mimar
Benim bir masaüstü pc var. Sistem şöyle:

• Corsair 400R ve yanında gelen 750W güç kaynağı
  • İntel İ7 4770K
  • Cooler master hyper 212
  • Corsair 8gb cl9'lu ram
  • Asus gtx770
  • Anakartımın ismini bilmiyorum
  • Samsung 840 evo 250gb
  • WD caviar black 2TB

Küçük bir güncelleme yapacağım bilgisayarıma. Anakart olarak asus maxımus VI hero, ekran kartı olarak ne alacağım bilemedim. Size sorumda bu anakart ne olmalı ? (Bütçe: 2000TL). Monitör ve güç kaynağımda da değiştirsem mi diyorum. Bunlar ne olabilir?

Monitör bütçesi: 1000TL
Ekran kartı bütçesi: 2000TL
Güç kaynağı: 300-500TL

ASUS MAXIMUS VI HERO INTEL Z87 SOKET 1150 DDR3 2800MHZ(O.C.) SATA 3.0 USB 3.0 ANAKART

VATAN COMPUTER - ASUS - MAXIMUS VI HERO Intel Z87 Soket 1150 DDR3 2800MHz(O.C.) SATA 3.0 USB 3.0 Anakart - Anakart

Bence o bilgisayara güncelleme yapmak sadece para saçmak olur. Anakart nedir? Ama bilgisayar bu kadar iyi olduğuna göre anakart da çok kötü değildir :) .

Bilgisayarın çalışıyorsa anakart güncellemesinin bir faydasını göremezsin. Ekran kartı olarak da GTX770 oldukça yeterli bir kart. Ne kadar çok paranız olursa olsun boşa masraf yapmayın.

Ekran kartın oldukça iyi. Anakart olarak değiştirecek olsan bile şu anki anakartının modelini söylersen çok sevinirim :) .

Asus hd7970 matrix modelini sıfır olarak bulmak mümkün değil.
Asus'u bile aradım, yok.
Ki zaten gtx770'den daha iyi bir kart değil.
Ne yaptın sen hocam, tabii ki daha iyi. İnternette test sonuçlarına bak bir bence.

pc03, senin zaten GTX 770'in varken ekran kartı değişimi yapman biraz saçma olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı