İ7 5820K ve GTX 980 Tabanlı Sistem Topluyorum

:D Dikkat ettim ben yine bilerek vurguladım :)

Hocam birde benim anlamadığım 300 Liralık kasalar çok iyi malzemeye sahipken siz 300-400 lira kasaya birde 300-350 Lira fazla PSU vermeyi düşünüyorsunuz bu gözünüze gelmiyor ama ekran kartını GTX 980 için 700 Lira fazla vermek gözünüze geliyor ben bu işi anlamadım :D Açıklar mısınız?

Bakın yine aynı noktaya dündük :) Hocam haklısınız da daha uygun bir kasa ve PSU'ya yönelebilirsiniz bütçenize de epey bir katlı sağlamış olursunuz.

Bişey soracağım msi gtx970 gaming 4g ile msi gtx970 gaming arasında fark var mı?

GTX 980 öneririm. Neden GTX 980 varken daha düşüğünü alıyorsun?
Sistemdeki tüm parçalar f/p oranı iyi ürünler. Gtx980 f/p ürünü değil. Tüm forumda bu konuşuluyor herkes 970 mi 980 mi? Sorusuyla boğuşuyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam 970 in suyunu çıkartsan 980'e ancak yetişebilir. Fark 5-6 Fps demişsiniz fakat neye göre ? Bunda yapılan overclock ve işlemciyi hesaba katmak gerek. Bu sisteme gtx980 alınmalı bence.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı