İ7 5820K ve GTX 980 Tabanlı Sistem Topluyorum

:( Üstad bütçemi aştığım halde böyle bi sistemdeyim diğer parçalardan kısmak zorunda kalacağım.
Şuan 1000-1200 tl bütçemin üstündeyim. Birde 980 alırsam pcyi toplama sürem uzar ki zaten vatanın indirimini beklemeyi düşünüyorum bazı parçalar için.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arada pek fark yok diyorsun fakat 1 fps bile fazladan alamayacağın "Gaming 9" anakart alıyor ve buna "f/p ürünü" diyorsun... H81 yonga setine veya daha uygun bir Z97 yonga setli anakarta göre 3-6 katı fazla para vereceksin ve fazladan 2 fps bile alamayacaksın!.. Bir sistem önereyim.

Kardeşim gaming 9 alıyorum çünkü o kartın o küçük ayrıntılarda gizli olan özellikleri beni cezbediyor. Fps için almıyorum ki ben o anakartı. Şimdi ben bu sistemi kurup en az 4 yıl keyifli bi şekilde takılmak istiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Anladım. Gaming 9'un yonga seti dalga yapmıyor ama haberin ola (anlayamazsınız...) Yinede üstüme düşeni yapıp kenara çekilmek istiyorum. 4 yıl keyfin yerinde olacak ama ne için? "Hahaaa anakartım Gaming 9" diyerek mutlu olacaksan, mutluluğunuzun daim olması dileğiyle diyerekten hayırlı olsun deriz... Gaming 3'e bile gerek yok fakat, gaming 3 ten bir farkı olmayacak.
Samsung 250Gb 840 Evo Sata 3.0 (Okuma 540Mb / Yazma 520Mb) Ssd - Vatan Bilgisayar
Z97 GAMING 3 Intel Z97 Soket 1150 DDR3 3200MHz(O.C.)SATA 3.0 USB 3.0 Anakart - Vatan Bilgisayar
Corsair 16Gb (2X8Gb) Vengeance Pro Ddr3 1600Mhz Cl9 Siyah Soğutuculu Ram - Vatan Bilgisayar
MSI GTX 980 GAMING 4G GDDR5 4GB 256Bit Nvidia GeForce DX12 Ekran Kartı - Vatan Bilgisayar
Seagate 3.5" 2Tb Barracuda Sata 3.0 64Mb Cache 7200Rpm Harddisk - Vatan Bilgisayar
Core i7 4790K Soket 1150 4.4GHz 8MB Cache 22nm İşlemci - Vatan Bilgisayar
Asus 24" Vg248Qe Geniş Ekran Led Monitör - Vatan Bilgisayar
CORSAIR CARBIDE SERİSİ CHAMP/SPEC-02 80PLUS 650W KIRMIZI FANLI MidT ATX KASA - Vatan Bilgisayar
Bu haliyle 5958 lira. Bence 144Hz monitöre de ihtiyaç yok. Şöyle bir değişiklik yapabiliriz.
Asus 23.6" Vn247H Geniş Ekran Led Monitör - Vatan Bilgisayar
Corsair Hydro Serisi™ H100i Sıvı Soğutma Sistemi - Vatan Bilgisayar
Seçim senin. İçi daha dolu bir kasa mı? Kendi kendini avutacağın bir sistem mi?

V8 gts için full tower kasa gerekiyordu yanlış hatırlamıyorsam ayrıca ben olsam anakartın üzerine o kadar yükü asla bindirmezdim:) h110 daha mantıklı gibi ama karar size kalmış tabi

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı