i7 7700k ve GTX 1070 FPS düşmesi

LAZERDEM28

Hectopat
Daha fazla  
Sistemim yazdığım gibi ama BF 4'de tekli oynadığımda 180 190 FPS alıyorum. Online oynadığımda 101 90 80 alıyorum bazende aniden 25 35 FPS düşüyor vurulduğumda 3 saniye 15 FPS oluyor donuyor. Bende bundan önce R9 380 vardı. Normal 150 FPS alıyordum. Onlineda 150 FPS alıyordum böyle bir sorunum yoktu ama şimdi böyle zor oynuyorum. Çözümü nedir ?

Son düzenleyen: Moderatör:
R5 1600 - GTX 1070 kullanıyorum. BF4 de bende de drop oluyor. Özellikle 60Hz serverlarda. Ortalama 160 FPS veriyor. Dediklerim sadece Online için geçerli. 64 kişi olan serverlar. FPS sabitlemek sorunu çözüyor fakat o zamanda mause geçikmeli dönüyor.

R5 1600 - GTX 1070 kullanıyorum. BF4 de bende de drop oluyor. Özellikle 60Hz serverlarda. Ortalama 160 FPS veriyor. Dediklerim sadece Online için geçerli. 64 kişi olan serverlar. FPS sabitlemek sorunu çözüyor fakat o zamanda mause geçikmeli dönüyor.
V-SYNC i açmak size sadece 1-2 salise kaybedilecek. Ekran kartını boşu boşuna yorma.

Arkadaşın dediğinden yola çıkarak Fast Sync çözümün olabilir. Onun dışında DDU ile sürücüyü kaldırıp tekrar kurar mısın? Bu arada sorun ne zamandır var?

V-SYNC i açmak size sadece 1-2 salise kaybedilecek. Ekran kartını boşu boşuna yorma.
Dediğim gibi senkronizasyonu açmak mauseda gecikmeye neden oluyor.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı