i7-7700K ve GTX 1080 Ti Sistem Toplama

Youtube da Karşılaştırma videoları var zaten benim çekmeme gerek yok araştırmadan yorum yapmayınız İ7 7700K şuan oyunlarda 1800x den bile önde karşılaştırmala bakabilirsiniz fan boy olmayıda bırakın.

@PeefTeck I7 7700K belki de oyun performansinda 6900K'dan bile iyidir. Ona sozumuz yok sen hala birtarafina cekmeye devam ediyorsun amacin ne?
Cocuk yok burdan sanirim yakin zamanda Intel sistem toplamissin. Fanboy seni. Bir Intel iki de Nvidia fanlarindan biktik artik. Sen git caninnnn Intel'inden fahus fiyatta islemci almaya devam et.
Intel'in yari fiyatina ayni gucte Ryzen var sen devam ama sen "Fanboy"sun.

Herzaman render yapmayacak birinin gidip 1800x alması biraz saçma zaten oyun için şuan 7700K ideal ama ben hergün render yapıyorum diyorsanız ozaman 1800X ama normal şartlarda 7700k

@PeefTeck I7 7700K belki de oyun performansinda 6900K'dan bile iyidir. Ona sozumuz yok sen hala birtarafina cekmeye devam ediyorsun amacin ne?
Cocuk yok burdan sanirim yakin zamanda Intel sistem toplamissin. Fanboy seni. Bir Intel iki de Nvidia fanlarindan biktik artik. Sen git caninnnn Intel'inden fahus fiyatta islemci almaya devam et.
Intel'in yari fiyatina ayni gucte Ryzen var sen devam ama sen "Fanboy"sun.
Yakın zamanda intel sistem topladım Fanboy değilim Şuanda kullandığım sistem AMD zaten ama ''oyun''
için 7700K ideal Sürekli render almıyorsan 1800X,1700X fazla gereksiz

"3 Years Later"
Ulan tuh be keske 7700K yerine 1800X alsaydim da ekran kartima darbogaz yapmasaydi bu ne boyle yaaa off :(.

@PeefTeck Beyler ne dedim? Yakin zamanda Intel toplamis dedim mi demedim mi :D?

"3 Years Later"
Ulan tuh be keske 7700K yerine 1800X alsaydim da ekran kartima darbogaz yapmasaydi bu ne boyle yaaa off :(.

@PeefTeck Beyler ne dedim? Yakin zamanda Intel toplamis dedim mi demedim mi :D?
Bunun Fanboyluk olduğunu nerden çıakrdınız acaba ? evimde şuan 2 adet bilgisayarım var biri amd biri intel illa ''Fanboy'' dediğiniz şey bir sistem ile olmaz işleci testlerini izlemeden gelmiş burada Fanboyluk yapıyorsunuz Ve fanboyun anlamını öğrenin lütfen

Kahkaha atiyorum ama yeter kardes krize girdim :). Ben mi izlemedim testleri :)? Bu swnin lafin degil mi ? :
"AMD sadece Render'da biraz iyi geri kalanda Intel daha iyi". Testleri izleseydiniz boyle bir cumle kurmazdiniz. Neyse sisteminiz hayirli olsun...

İ7 7700K şuan oyunlarda 1800x den bile önde

İspat? Yok, Anca demogoji. Oysa Ryzen 1800X savurdu 7700K'yı.

Devam edin fanboyluğa . 1700 ün rakibi i7 7700k dır .

Böyle bir kuralmı var yahu? :) Şimdiye kadar İntel en performanslı işlemcileri üretiyor derdiniz, ee ne oldu AMD duman etti inteli? İntel fanboy'luk numaralarnız tutmayınca İntel'in X modeliyle, AMD'nin X modellerini kıyaslarayarkmı insanları etkilemeye çalışıyorsunuz? E bende diyebilirimki AMD FX üst seviye Pentium dual core'leri tokatlar? E şimdi bu adil bir karşılaştırmamı olur? :) yahu insanları etkilemek için başka yöntemler bulun, İntel'den kazancınız nedir? bu kadar körü körüne fanatiklik olmaz yahu. :)

'Fanboy'' dediğiniz şey bir sistem ile olmaz işleci testlerini izlemeden gelmiş burada Fanboyluk yapıyorsunuz Ve fanboyun anlamını öğrenin lütfen

Hala ispat yok? Hani nerde o testler? Ben bir türlü göremedim? Neden ispat edemiyorsun :) Oysa birazdan ispatlarımı göreceksiniz, İşte varya sizin gibi gerçekleri kendi gözleriyle gördüğü halde inkar eden insanlardan korkmak lazım.

Evet dedim ve doğru Yayın Ve Render kosunda AMD önde fakat amaç oyun olunca O aradaki 10 fps bile gerekli oluyor 7700K her türlü Oyun için 1.sırada şuan
Ya hocam, Sorması ayıp değilse, Sen Nasa'da çok derin ve detay işlemlermi yapacaksın? Sen dünyanın en gelişmiş labaratuvarlarında milisaniyelik sapmalar olmadan kimya fizik testlerimi yapacaksın? Ki yazmıştım, Anakart chipsetlerinin Bios güncellemeleriyle AMD o farkı kapatır, insanları sırf intel fanatikliğiniz yüzünden zararlar altına sokuyorsunuz, Sizin havaya savuracak paralarınız olabilir, Fakat donanım konusunda bilgisi az olan insanlar sizlerin sözlerinizden yüzünden aynı fiyata daha performanslı AMD işlemcileri varken onca zarara giriyor, Eğer AMD ile aynı hatta daha fazla performans alınıyorsa, gidip intel almak ülke ekonomisine zarardır. Bari ülke ekonomisini düşünün diyecemde, Baba parasıyla 10.000 TL'lik sistemler alıpda gelip burda intel fanboyluğu yapanlar ne bilsin ekonomiyi!

İspat dedim, hiç bir intel fanatiği burda yazdıklarını ispat edemedi. Alın size İspat üstüne İspat, Gidip intelmi alırsınız, İntele servetmi ödersiniz o sizin sorununuz, fakat gelipde burda insanları o kazık inteller konusunda etkilemeye çalışmayın, Daha ucuza daha mükemmel sistemler almak varken, İnsanları kazık intellere yönlendirip zararlara sokmayın. Ahanda aşağıda ispatlar, Hani sizin ispatlar? İntel fanboyları? :)

AMD Ryzen 7 1800X, 1700X ve 1700 Performans Sonuçları Ortaya Çıktı

AMD Ryzen 1800X inceleme - ShiftDelete.Net

Ryzen 7 1800X performans rekoru kırdı! - ShiftDelete.Net

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Beni daha fazla ispat edipde, sizlerin kuru sıkı fanboyluklarınızı teşhir etmeye zorlamayın beni. :)

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı