İ7 8700 Soğutucu Önerisi

dopeboy

Kilopat
Daha fazla  
İ7 8700 İşlemci kullanıyorum. Fiyat konusunda bütçem maksimum 250 TL'dir. Önerdiğiniz bu fiyat aralığında kaliteli soğutucu var mı? Önceliğim vatan bilgisayar, media market, eksen bilgisayar gibi elden satın alabileceğim fiziksel mağazalardır. Ama kafama yatan uygun fiyatlı farklı bir ürün olursa ondan da alabilirim. Tüm önerilerinize açığım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Piyasa çok pahalandı geçen yıl o bütçeye sıvı soğutmaları zorlardık ama bu yıl 400 liraya en kalitelilerinden hava soğutmalar alınıyor.

Aynı işlemci kullanıyorum geçen hafta MSI Core Frozr L Oyuncu İşlemci Soğutucusu Fiyatı aldım. Almadan önce BF1 de vs 80 dereceleri görüyordu şimdi maksimum 55-60 yaşıyorum çok memnun kaldım. En kaliteli hava soğutucularından ha tabi para fazla gelirse Cooler Master HYPER 212 EVO İşlemci Soğutucusu | ITOPYA veya x modelini düşünebilirsin.

MSI Core Frozr L Review şu linke girip aşağı kaydırdığında soğutucuların sıralaması var oradan bakarak kararını ver. Ama şöyle söyleyeyim işlemci soğutucusu 1 kere alınır alacağın ucuz yollu soğutucu 10 derece fark eder daha çok moral bozabilir ve aldıktan sonra satması da zor olur.Diyeceğim çok az biraz daha bütçeni arttırmanı ve vatan media markt a kafanı takma bunlar çok sağlam siteler sorun çıkarsa ilgi alaka oluyor. Ayrıca montajıda kolay videolardan bakarak yapabilirsin.

Kasa modeli neydi acaba?

Edit: Arctic Freezer 33 Amd, Intel İşlemci Soğutucu - n11.com

Phanteks PH-TC14PE

Şunlarda alternatif fakat yukarıda dediğim kategoriye giriyor 10-15 derece düşüren cinslerde.

Piyasa çok pahalandı geçen yıl o bütçeye sıvı soğutmaları zorlardık ama bu yıl 400 liraya en kalitelilerinden hava soğutmalar alınıyor.

Aynı işlemci kullanıyorum geçen hafta MSI Core Frozr L Oyuncu İşlemci Soğutucusu Fiyatı aldım. Almadan önce BF1 de vs 80 dereceleri görüyordu şimdi maksimum 55-60 yaşıyorum çok memnun kaldım. En kaliteli hava soğutucularından ha tabi para fazla gelirse Cooler Master HYPER 212 EVO İşlemci Soğutucusu | ITOPYA veya x modelini düşünebilirsin.

MSI Core Frozr L Review şu linke girip aşağı kaydırdığında soğutucuların sıralaması var oradan bakarak kararını ver. Ama şöyle söyleyeyim işlemci soğutucusu 1 kere alınır alacağın ucuz yollu soğutucu 10 derece fark eder daha çok moral bozabilir ve aldıktan sonra satması da zor olur.Diyeceğim çok az biraz daha bütçeni arttırmanı ve vatan media markt a kafanı takma bunlar çok sağlam siteler sorun çıkarsa ilgi alaka oluyor. Ayrıca montajıda kolay videolardan bakarak yapabilirsin.

Kasa modeli neydi acaba?

Edit: Arctic Freezer 33 Amd, Intel İşlemci Soğutucu - n11.com

Phanteks PH-TC14PE

Şunlarda alternatif fakat yukarıda dediğim kategoriye giriyor 10-15 derece düşüren cinslerde.

On numara anlatmışsın dosum teşekkür ederim. Benimde kafamda cooler master vardı aslında ama daha başka seçenekler fiyat/performans soğutucu var mı diye bakınıyordum. MSI için bütçem yetmeyecek fakat Cooler master Hyper 212 EVO veya Cooler master Hyper 212X alacağım. Bu iki soğutucu da işimi hayli görücek gibi duruyor. Bakalım :)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı