i7 8700 soğutucu önerisi

Keyfi değişim mi? Yoksa stok fanla soğumuyor mu?

Şuan stok fan var. Boşta sıcaklık 30-32 derecelerde. Fakat oyunlarda ultra grafik yapınca hepsinde değil fakat yeni oyunlarda 70-75 dereceleri görüyor. Muhtemelen 1-2 saat oynadığımda 80'leri görür. Bu yüzden alacağım.

Anladım. Artic önerimdir.

Bende öyle düşünüyorum fakat Esports modelini almayacağım. Düz Artic freezer 34 modelini alacağım. Çok fark yoktur diye düşünüyorum.
Son güncelleme olarak arctic freezer 34 satın aldım. Esports olanı almadım. Umarım eaports almadım diye pişman olmam :)

Son düzenleme:
Bende öyle düşünüyorum fakat Esports modelini almayacağım. Düz Artic freezer 34 modelini alacağım. Çok fark yoktur diye düşünüyorum.
Son güncelleme olarak arctic freezer 34 satın aldım. Esports olanı almadım. Umarım eaports almadım diye pişman olmam :)
Hayırlı olsun. Umarım olmazsın. Bence olmazsın. 🙂

Hayırlı olsun. Umarım olmazsın. Bence olmazsın. 🙂

Herkes çok iyi çok iyi diye yorum yapmış, esports daha iyi o garanti ama testlerde 0.9 derece daha iyi gözüküyor. Çok bir fark olacağını düşünmüyorum ama inşallah pişman olmam. Stok soğutucumdan 15 derece sıcaklığı azaltsın benim için kafi :D

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı