i7 8700 soğutucu önerisi

dopeboy

Kilopat
Daha fazla  
En son Arctic diye düşünüyordum sonra kötü yorumları görünce aşırı çelişkide kaldım. Yoksa ben biraz daha kurcalarsam kafayı yiyeceğim. İşlemcim i7 8700.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ryzen işlemci kullanmadığın için F/P yarı pasif Zalman FX100 öneririm.

Bu tarz olanları tercih etmiyorum ama yine de önerin için teşekkür ederim dostum.
Arctic 34 ESports Al geç.

Neden arctic? Ve alabileceğim bir site önerir misiniz? Webdenal ve bilişim port'a ait bir ton şikayet var. Başka da alabilecek pek bir yer görmedim.

Bu tarz olanları tercih etmiyorum ama yine de önerin için teşekkür ederim dostum.

Neden arctic? Ve alabileceğim bir site önerir misiniz? Webdenal ve bilişim port'a ait bir ton şikayet var. Başka da alabilecek pek bir yer görmedim.
Zamanında bende i7 6700 işlemcime alacaktım ve bayağı araştırmıştım. Gayet iyi soğutan, sessiz bir soğutucu.

Önerdiğim 2013 ödüllü eski tip soğutucudur. Normalde fiyatı daha pahalı ama AM4 soket desteklemediği için fiyatı düşmüş. İşlemcin 8700K olsa E-sport daha iyi olabilirdi fakat sistemde daha az gürültü isteyenler için önerdiğim daha iyi seçim olur.

Zamanında bende i7 6700 işlemcime alacaktım ve bayağı araştırmıştım. Gayet iyi soğutan, sessiz bir soğutucu.
O halde arctic tercih edeceğim. Peki hangisinden alsam kararsız kaldım. Arasında 2-3 derece oynuyorsa da fazladan 50-60 tl para vermek istemiyorum. Çok bi fark olur mu?
Önerdiğim 2013 ödüllü eski tip soğutucudur. Normalde fiyatı daha pahalı ama AM4 soket desteklemediği için fiyatı düşmüş. İşlemcin 8700K olsa E-sport daha iyi olabilirdi fakat sistemde daha az gürültü isteyenler için önerdiğim daha iyi seçim olur.

Ben esports ile düzü arasında kaldım. Çok fark var mıdır aralarında?

Esport bloğu 22 gram daha ağır, üzerindeki fan diğerinden biraz daha iyi ve siyah blok rengi görsellik olarak daha şık görünüm sağlar. Aralarındaki 55 ₺ fiyat farkına bu farklar değer mi dersen görsellik ikinci planda olduğundan bana kalsa değmez ama başkasına göre değebilir.

Esport bloğu 22 gram daha ağır, üzerindeki fan diğerinden biraz daha iyi ve siyah blok rengi görsellik olarak daha şık görünüm sağlar. Aralarındaki 55 ₺ fiyat farkına bu farklar değer mi dersen görsellik ikinci planda olduğundan bana kalsa değmez ama başkasına göre değebilir.
Gerçekten bana da öyle geldi. Sitede 0.9 derece hadi 1 derece fark olduğunu varsayalım. 1-2 derecelik fark için 55-60 tl fazladan para vermek bana da saçma geliyor açıkcası. O halde direk Esports olmayan modelinden satın alacağım. Peki önerdiğiniz satın alabileceğim bir web sitesi var mı? Bu gösterdiklerim ne kadar güvenilir bilmiyorum. Hayli şikayetleri var.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı