i7 -9750H ve RTX 2060 CS:GO Düşük FPS Sorunu

turkerbora

Hectopat
Monster Tulpar T7 v19.4 modeline sahibim yaklaşık bir buçuk aydır. Bu dönem içinde hiçbir oyunda sıkıntı yaşamazken Counter-Strike: Global Offensive'de 4:3 1280x960 çözünürlükte her şey very lowdayken 144 FPS bile alamamam normal bir şey mi? Ne yapmam gerekir düşüncelerini bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim R7 240'lı sistemim lowda 144'ü geçiyor. Direkt monster ile iletişime geçin, kendileri oyunculaırn yanınında olduklarını söyleyip duruyorlar.

Evet.

Kendim yapabileceğim bir şey yoksa mecburen arayacagım.

Hocam senin yapabileceğin şeyler; Bilgisayarı performans moduna almak, HD Tune ile tarama yapmak başka aklıma bir şey gelmiyor forumda yazan olur ama ben bir bilgisayara 10K dan fazla verip CS:GO'DA full high da oynayamacaksam direkt Monster ile iletişime geçerdim.

Oyunları Nvidia ile mi açıyorsun hocam ?
Evet zaten steam üzerinden olduğu için o konuda bir sıkıntı oldugunu düşünmüyorum.
Dostum cs go içerisinde fps limiter var onu açmayı denedin mi? Oyunda fps dalgalanması oluyordur sistemin güçlü olduğu için sabitlenmişse bile.
"fps_max 0" komutundan bahsediyorsan onu da denedim. Bunun default değeri 300 zaten benim ki 150 üstüne çıkmıyor :)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı