i9-9900K ve RTX 2080 Ti Sistem Toplama

John Worthy

Kilopat
Arkadaslar oncelikle herkesin gecmis Cumhuriyet Bayramini kutlarim. Herkese selam olsun. Ben sistem topluyorum bu sistem:
-i9-9900K
-RTX 2080 Ti STRIX
-MSI MPG Z390
-Thermaltake WATER 3.0 240MM ARBG Sync Edition
Kasa: Xigmatek OVARTAKE 6x120MM FAN + Rainbow LED BAR USB3.0 Gaming
2X 500 GB'lik SSD'lerim var onlarida eski PC'den alip yenisine koyacagim.

Uc sorum var sizlere. Ben daha kucuk bir kasaya gecsem sikinti yasar miyim? Bu sistemi Vatan Topkapi'dan alacağım Allah nasip ederse dolayisiyla kasayi da oradan alacagim. Bunun yarisi kadar deyim bir kasa var. Onde iki fani var, arkada da var ustte de yalniz size danismak istedim. Diger sorum ise ben bu SSD'leri herhalde sifirlamak zorundayim. Vatan'a gotururken onun icin bana bir tavsiyeniz ya da bir linkiniz varsa atin lutfen. Son sorum ise RAM'ler hakkinda ben yeni Crucial Ballistix BLS2k8G4d32AESBK 16 GB Takım (2x8 GB) Sport LT DDR4-3200 UDIMM Gaming RAM aldim bu Z390 ile uyumlu mu?

Simdiden ilginiz alakaniz icin cok tesekkur ederim ve Allah'a emanet olun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Böyle bileşenlere böyle bir kasa yakışmamış açıkçası. Büyük, hava akışı iyi olan kaliteli bir kasa almanızı tavsiye ederim. 16 GB 3200 MHz yeterli olacaktır.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı