iAtkos ML3U Kurulum Problemi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

servan_6

Hectopat
Selamlar. Burdakilerin aynısını yaptım:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bendeki sorun burdaki gibi.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Nerede yanlış yapiyorum acaba ? İ5 İşlemci 2 Taner 4 GB RAM 8 GB yani ve bugün burdaki SSD CORSAIR CSSD-F128GBGS-BK128GB Force GS Serisi Sata 3.0 SSD (560MB Okuma / 535MB Yazma) Sipariş verdim. Gelirse kuracağım.

Teşekkürler...

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam cevabın için teşekkürler senin dediğin gibi de yaptım yine aynı. Ne yapmam gerekli yardım ederseniz sevinirim ...

Anakart: GA-H77-D3H
İlemci: İ5
RAM: 2 Tane 4 GB

Hocam BIOS güncelledim ve kurulum yaptı ama kapanıp açıldı. Boot kısmınıda sizin yaptığınız gibi yaptım ve elma resimde kaliyor. Alttaki simge dönüyor ve 1 saate yakın bekledim yine aynı. Sizce nerde yanlış yapiyorum bulamadım yazarsanız sevinirim. Teşekkürler.

Aynı sorunlar bende de ML3U'da oluyordu bir de ML2 yi denemeni öneririm ben bu şekilde çalıştırdım bilgisayarımda :)

ML3 kurulumu gerçekleşmiyorsa 2. yol denenebilir Clover Uefi bootloader var..Youtubesini izleyip deneyebilirsiniz.. Sanal uefi bootloader... Belki çalışır denemekte fayda var.

S.A Hocam bendeki sorun izleyeceğiniz Videoda kigibi öncesinde sizin yaptığınız gibi yaptım kurulum uzun olduğu için son kısmını çekip bıraktım Teşekkürler..

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı