iAtkos ML3U Kurulum Problemi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hocam video seyrettim benim sorunum resime baksan root# Olamiyorum root olsam komutları gireceğim ....

Kardeşim sen hala takılı kaldın ilk kuruyormuş gibi oradaki terminalden yazmaya çalışıyorsun.. Orayı geç ilk başlarken -s olarak single mod user olarak başla...

Picture%203.jpg

Sen terminalde su - yaptıktan sonra / koyarsan tabiki root olamazsın. Benim makinemde root olabildiğime göre seninde root# olabilmen lazım. Bu arada senin terminal altı yeşil benim terminal beyaz aklın karışmasın.. Benim sistem kurulu olduğu için böyle... su - su yaz boşluk bırak tire koy entere bas...

Son düzenleyen: Moderatör:
Kardeşim sen hala takılı kaldın ilk kuruyormuş gibi oradaki terminalden yazmaya çalışıyorsun.. Orayı geç ilk başlarken -s olarak single mod user olarak başla...

Picture%203.jpg

Sen terminalde su - yaptıktan sonra / koyarsan tabiki root olamazsın. Benim makinemde root olabildiğime göre seninde root# olabilmen lazım. Bu arada senin terminal altı yeşil benim terminal beyaz aklın karışmasın.. Benim sistem kurulu olduğu için böyle... su - su yaz boşluk bırak tire koy entere bas...

Hocam benim resime baksan hertürlü yazdım yine aynı seni yine rahatsız ediyorum. Hocam anlamadığım her şey normal oliyor kurulum bitiyor yeniden açiliyor boot ediyorum onda son elma ve altındaki ablem dönüyor hep öyle kaliyor su - da işlemiyor buna:) Teşekkürler...

:D Yapacak bişey yok elimden gelen budur... Israrla boot ekranında -s yaparak açmak istemiyorsun.. Videoyu boşa izlemişsin neyse.. Bir gün youtubede bir video izlersin yaparsın... Rica ederim :D

:D Yapacak bişey yok elimden gelen budur... Israrla boot ekranında -s yaparak açmak istemiyorsun.. Videoyu boşa izlemişsin neyse.. Bir gün youtubede bir video izlersin yaparsın... Rica ederim :D
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam bu videoda nerde yanlış yapiyorum videoyun devamı bir üsteki baştan sona izlerken mesela 1 daka gi boot nerden olunur root nerden olunur -s nerde girilir yada su - nerde gibi son yazarsan iyi olurdu Teşekkürler Allah Razıolsun...

1.26dk da ne var? Orada orada gördüğün alt kısımlardakine alt okla uygula seçenekler çıkacak. Boot seçenekleri. Sana video izle dediğimde o videoyu düzgün izleseydin görürdün. Neyse dediğimi iyi uygula, orada ML3'ü yüklemiş olduğun kısma hemen enter demeden okla seçince aşağıya ok yada yukarı ok yaptığın zaman boot: yazısı çıkacaktır. Oraya -s diyeceksin. Yani yüklediğin kısıma hemen enter deme. Önce bir bak. Seçenekler sunuyor mu: verbose, single user gibi.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam demek işte dediğin yer burası mı ? Zaten başka da yok. Komut yazma yeri bulamadım.

Yok ben bişi demiyecem sana...
s20.gif
Sen hala su - yazıyorsun.. Hadi onu geçtim boot: yazan bi yer görmedin mi o kadar yer gezdin, videoda çözünülürlük düşük olduğu için ben göremedim... Neyse, dediğim gibi sen ısrarla videoyu izlememeye devam ediyorsun kurulum videoları clover boot uefi videosu izle.. Çünkü sana yardımcı olamıyoruz görüldüğü üzere... Sen benim dediğimi yapmamakta inat ettiğin sürece böyle boş ekrana dönen çarka mahkum kalırsın... Clover boot uefi videoları izle youtubede!!!!!!!!!!

Recep kardeşim bu forumdaki üyelerin sıkıntıları şunlar;

1. Boot parametreleri yazmayı bilmiyorlar gösteriyoruz öğrenmiyorlar, illa ki video lazım.
2. Kext nasıl yüklenir, kextbeast - multibeast nasıl çalışır video lazım.
3. com.apple.Boot.plist dosyası düzenlemeyi bilmiyorlar. Video lazım
4. intelAppleHDA.kextleri nasıl silinir. video lazım... single user mod root#

Bunları tek videoda gösterebilirsen birçok hackintosh canavarı çıkacağından eminim... 1 taş 4 kuş :D

hacintosh.jpg

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı