iAtkos ML3U Kurulum Problemi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İnşallah dört gözle bekliyorum hocam bu taş bana herhalde:) Şaka bir yana siz sayenizde olacağız. Recep hocam benim ana kartımda sorun var yoksa donanım damı bir sorun var kurulum bitiyor ensonunda but ederken ordakaliyor ve tuhafıma giden terminalda başka komut yazma yeri bulamadım her neyse Teşekkürler. Allah'a emanet olun...

Senin için seferber olduk :D
Hocam bir şey soracağım. Altta yazılı olan windows 7 yüklemişler Mac yok. Ben bunu alırsam son yazılım yüklenir mi? Ve ikinci el olarak alacağım. Tavsiye eder misiniz? Fiyatta 575tl diyor. Teşekkürler...

MACBOOK İNTEL CORE2DUO T 7400 3GB RAM 250 HDD

Son düzenleyen: Moderatör:
O macbook 2006-2007 yılı ona Mountain lion yüklenir mi? Bilemiyorum... Belli bir jenerasyon destekliyor. O jenerasyonu destekler mi? Lion destekliyor gibi..Araştırman lazım...

O macbook 2006-2007 yılı ona Mountain lion yüklenir mi? Bilemiyorum... Belli bir jenerasyon destekliyor. O jenerasyonu destekler mi? Lion destekliyor gibi..Araştırman lazım...
rp1bd.jpg
[/URL][/IMG]
rp1hk.jpg
[/URL][/IMG]
Hocam ben ML3U USB Kurarken hataları gösterdiyorum bunlar çıkiyor burda birşey çıkara bilirmisin kızacaksın ama :) hakını helal et Teşekkürler...

Çekmiş olduğun resim okunmuyor sen okuyabiliyorsan anlat ne yazıyor :D Benim imzamda ne yazıyor ? Başarıya giden en kestirme yol sabırdır... Sabırsız davranıyorsun, video izliyormusun? Yok.. Anakartının yada Laptopsa ismini yazıp on hackintosh diyerek googlde arattın mı? Yok. Acele ediyorsun... Sabırla araştırmaya devam.. Bak forumda Asus N56VZ Laptopu olan bi arkadaşımız araştırmalarının sonucu Rus sitesinde kurulum yapan bir Hackintosher sayesinde sorunsuz kurulumu yaptı... Sen araştırdın mı? Yok.. 1-2 yere bakmayla olmaz, eğer gerçekten istiyorsan haftalarca araştırmalısın... Zaten bizim insanımızın sorunu herşey hazır gelsin, uygulanmış olarak... Araştırmaya devam..

Çekmiş olduğun resim okunmuyor sen okuyabiliyorsan anlat ne yazıyor :D Benim imzamda ne yazıyor ? Başarıya giden en kestirme yol sabırdır... Sabırsız davranıyorsun, video izliyormusun? Yok.. Anakartının yada Laptopsa ismini yazıp on hackintosh diyerek googlde arattın mı? Yok. Acele ediyorsun... Sabırla araştırmaya devam.. Bak forumda Asus N56VZ Laptopu olan bi arkadaşımız araştırmalarının sonucu Rus sitesinde kurulum yapan bir Hackintosher sayesinde sorunsuz kurulumu yaptı... Sen araştırdın mı? Yok.. 1-2 yere bakmayla olmaz, eğer gerçekten istiyorsan haftalarca araştırmalısın... Zaten bizim insanımızın sorunu herşey hazır gelsin, uygulanmış olarak... Araştırmaya devam..
Hocam fırça atınca yine kurayım dedim bazı yerlerri işretledim kurdum kurulum oldu klavye görmedi olsun wariles vardı onla isim şifre falan derken masa üstü kurdu bağlantı yok bende bağlandı EVEREST 300MPS ABDATÖRVAR Var ve görmedi sisteme yeniden açdedim yine elma ve altındaki ablem dönüyor neden olabilir bir fikrin varmı Teşekkürler...

Hahahahahahahh çok güldüm ya kaç MPS çekiyor, ABDATÖR :D Neyse Rica ederim diyerek başlayayım. AppleİntelHDA.kext sorun çıkarıyor gibi!! Nasıl sileceksin???

Kod:
boot: [B]-s[/B]
diyerek aç

Kod:
/sbin/fsck –fy [/B][/COLOR]
[COLOR=#333333][B]/sbin/mount –uw / [/B][/COLOR]
[COLOR=#333333][B]rm –rf /System/Library/Extensions/AppleIntelHDGraphics.kext [/B][/COLOR]
[COLOR=#333333][B]rm –rf /System/Library/Extensions/AppleIntelHDGraphicsFB.kext [/B][/COLOR]
[COLOR=#333333][B]rm –rf /System/Library/Extensions/AppleIntelHDGraphicsGA.plugin [/B][/COLOR]
[COLOR=#333333][B]rm –rf /System/Library/Extensions/AppleIntelHDGraphicsGLDriver.bundle[/B][/COLOR]
[COLOR=#333333][B]rm –rf /System/Library/Extensions/AppleIntelHDGraphicsVADriver.bundle[/B][/COLOR]
[COLOR=#333333][B]reboot

kodu doğru girersen silersin giremezsen ben daha napim???

Son düzenleyen: Moderatör:
Hahahahahahahh çok güldüm ya kaç MPS çekiyor, ABDATÖR :D Neyse Rica ederim diyerek başlayayım. AppleİntelHDA.kext sorun çıkarıyor gibi!! Nasıl sileceksin???

boot: -s diyerek aç

/sbin/fsck –fy
/sbin/mount –uw /
rm –rf /System/Library/Extensions/AppleIntelHDGraphics.kext
rm –rf /System/Library/Extensions/AppleIntelHDGraphicsFB.kext
rm –rf /System/Library/Extensions/AppleIntelHDGraphicsGA.plugin
rm –rf /System/Library/Extensions/AppleIntelHDGraphicsGLDriver.bundle
rm –rf /System/Library/Extensions/AppleIntelHDGraphicsVADriver.bundle
reboot

kodu doğru girersen silersin giremezsen ben daha napim???

Zaten sorunda komutları yazacak yerin olmaması ve elma ableminden sonra klavye işlem görmiyor ondan önce görüyor şakasız komut nereye yaziliyor ben bulamadım??? Adaptörün mpssi deyildi hata anlaşılsın diye yazmıştım:)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı