İçimi dökmek istiyorum

Sadece biraz içimi dökeceğim. Gereksiz konuşacaklar yanıt atmazsa sevinirim.
Bıktım. Ben artık bu saçma sistemden, hayattan bıktım. Her şeyimiz bitmiş gibi şimdi bir de yangınlar başladı.
Ekonomimiz zaten kötü. İnsanlar adam gibi geçinemiyor. Adam maaşına 50 TL zam alıyor, eve koşa koşa gidiyor.
Coğrafya kaderdir derler ya, yemin ederim doğru. Keşke orta doğu yerine Avrupa bölgesinde olsaydık.
Yemin ederim artık o kadar sıkıldım ki. O kadar stres yapıyorum ki, saçlarımın %15'i beyazladı.
Düzelir miyiz dostlar? He? Bu yangınlar, bu mülteci muhabbeti çözülür mü? Ekonomi sorunu çözülür mü? İç savaş çıkar mı?
Gerçekten bu ülkeden hiçbir umudum yok. Ülkeyi kimsenin yönetebileceğini düşünmüyorum.
Allah aşkına rahatlatın beni biraz. İçim rahatlasın.

Çok çalış ve yurt dışına kaç başka çare yok.

Düzelir miyiz dostlar? He? Bu yangınlar, bu mülteci muhabbeti çözülür mü? Ekonomi sorunu çözülür mü? İç savaş çıkar mı?
Gerçekten bu ülkeden hiçbir umudum yok. Ülkeyi kimsenin yönetebileceğini düşünmüyorum.
Allah aşkına rahatlatın beni biraz. İçim rahatlasın.

Yazdıklarınıza aynen katılıyorum, fakat bu dünya Sultan Süleyman'a bile kalmamış da onlara mı kalacak? İleride inşallah diksiyon ve hitap eğitimi alacağım, siyaset okuyacağım veya siyasete atılacağım. Ben bu yaşımda, şuncacık bilgimle hem kendim için hem çevremdekiler için onlardan daha sağlıklı kararlar alabiliyorsam ileride bir şansımı denemek isterim :) Rey istiyorum, şimdiden :D:)

Sadece biraz içimi dökeceğim. Gereksiz konuşacaklar yanıt atmazsa sevinirim.
Bıktım. Ben artık bu saçma sistemden, hayattan bıktım. Her şeyimiz bitmiş gibi şimdi bir de yangınlar başladı.
Ekonomimiz zaten kötü. İnsanlar adam gibi geçinemiyor. Adam maaşına 50 TL zam alıyor, eve koşa koşa gidiyor.
Coğrafya kaderdir derler ya, yemin ederim doğru. Keşke orta doğu yerine Avrupa bölgesinde olsaydık.
Yemin ederim artık o kadar sıkıldım ki. O kadar stres yapıyorum ki, saçlarımın %15'i beyazladı.
Gerçekten bu ülkeden hiçbir umudum yok. Ülkeyi kimsenin yönetebileceğini düşünmüyoru

Sen forumda gördüğüm en efendi en dürüst en fikre saygı duyup yorumları beğenen arkadaşımızsın aynı durum bende de var al benden de o kadar ama bu reis reis dedikleri adam gitmedikce maalesef böyle yaşamaya mahkumuz ama gidecek mi oda bir kader işi artık insanlar öyle bir tutturmuş ki bu adamı öve öve bitiremiyorlar en komediside uçak yaptı yol yaptı hastanede kuyruk yok falan falan eskiye göre karar veriyorlar gençlerin önünü hiç açmıyorlar bence tam tersi gençlerin fikir verecek oy verecek kendi hür iradesinin önüne geçiyorlar özellikle yaşlı kesimi ne deyim Allah herkese akıl fikir versin umarım en kısa zamanda düzeliriz.

Ocak basında, 500 TL zam geldi kanki. 50 TL degil.
Öğrencilere de 100 TL zam geldi.
Bilmiyorum bir kitabın pdf versiyonu bulup okuyabilirsin mesela. Her şey para degil.

Şahsen telefonlar da kitap okumayı cok seviyorum, kendimi geliştiriyorum böyle. Evde de bir sürü kitap var ama telefondan bir başka.
PUBG oynatmaz telefonun belki ama PDF, EPUB, MP4 oynatır.

Yada bir sürü PSP, PS2, Nintendo oyunlarini falan bilgisayardan guzelce oynayabiliyorum. Eğlencem eksik olmaz.

Yapacak bir sey bulup, kendine vakit ayır derim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Yüzünüz de tebessüm çıkartabilirsem ne güzel.
Sadece komik bir video diye atıyorum.

@Opera MiniK dalga geçiyorsun değil mi?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Yüzünüz de tebessüm çıkartabilirsem ne güzel.
Sadece komik bir video diye atıyorum.
Başlığı görür görmez gülme tuttu. Sağ olun 😄.

Yeni konular

Geri
Yukarı