İçimi dökmek istiyorum

Her şey daha da kötü olacak. Bunca yıl sonra iktidarın bu kadar yüksek oy alabilmesi halktan maalesef bir geleceğimizin olamayacağının artık en büyük göstergesidir. 2. tur da farklı bir şey olacağını sanmıyorum. Yıllarca bunu bizzat deneyim ederek anlayamayan bir halkın 2 haftada çıkıp birilerinin onlara anlatmasıyla da anlamaları imkansızdır.

Bu ülkeye ne olsa hakkediyor artık ben bir şey demiyorum en yüksek oyu yine deprem bölgesinden aldılar Hükumet nerede diyenler yine Aynı hükumete oy vermiş ne garip Bende Mevcut hükumete Basıp geçeceğim Azıcık daha surunelim neolacak.
Hocam pes etmeyin vermeyin kazandırmayın o insanlara gene ne olursa olsun

Her şey daha da kötü olacak. Bunca yıl sonra iktidarın bu kadar yüksek oy alabilmesi halktan maalesef bir geleceğimizin olamayacağının artık en büyük göstergesidir. 2. tur da farklı bir şey olacağını sanmıyorum. Yıllarca bunu bizzat deneyim ederek anlayamayan bir halkın 2 haftada çıkıp birilerinin onlara anlatmasıyla da anlamaları imkansızdır.
Tek çare hocam Enver Paşa(!)

Dostum Togg'un önüne yatıp "çiğne beni laaannnn" diyen bir kesime bir şey anlatamazsınız. Hayatınızı kurtarmaya bakın.

Arkadaşlar ne olursa olsun umudunuzu kaybetmeyin ne olur. Biliyorum söylemesi kolay ama günü geldiğinde gençler olarak bu ülkeyi yeniden uygar uygarlık seviyesine taşıyacağız. Umutsuz durum yoktur, umutsuz insan vardır sözünü hatırlayın. Daha 2.tur var.

Bu ülkeye ne olsa hakkediyor artık ben bir şey demiyorum en yüksek oyu yine deprem bölgesinden aldılar hükumet nerede diyenler yine aynı hükumete oy vermiş ne garip bende mevcut hükumete basıp geçeceğim azıcık daha surunelim neolacak.

Deprem anında enkazlar altında kaldılar ettiler.
Hiç AKP'den destek geldimi hayır!
Depremzedeler ve diğer türkler yardımlaşma ile zar zor bile olsa Cumhurbaşkanı'ndan daha çok iş yaptılar.
Şu an o attıkları evlerin temeline karınca bile yerleşmez.
Şunada şaşırıyorum nasıl oluyorda sana yardımı dokunmayan adama oy veriyorsun adam ana yasayı bilmiyor ya ana yasayı bilmiyor.

Deprem anında enkazlar altında kaldılar ettiler.
Hiç AKP'den destek geldimi hayır!
Depremzedeler ve diğer türkler yardımlaşma ile zar zor bile olsa Cumhurbaşkanı'ndan daha çok iş yaptılar.
Şu an o attıkları evlerin temeline karınca bile yerleşmez.
Şunada şaşırıyorum nasıl oluyorda sana yardımı dokunmayan adama oy veriyorsun adam ana yasayı bilmiyor ya ana yasayı bilmiyor.
Hocam düşman dediğimiz adamlar bize kucak açtı dost dediğimiz adamlar arkamızda bakmadan terk etti

Ey muhterem kardeşlerim ben fırkamın yolunda kimseyi arkada bırakmamak için buradayım. Herkes cepheden çekilmiştir ama şunu unutmayın ki savaşılmadan toprak kazanılmaz. Bu yüzdendir kendinizi ve tanıdıklarınızı ümitlendirmeye devam edin. İlk hedefimiz 28 Mayıstır.

Ey muhterem kardeşlerim ben fırkamın yolunda kimseyi arkada bırakmamak için buradayım. Herkes cepheden çekilmiştir ama şunu unutmayın ki savaşılmadan toprak kazanılmaz. Bu yüzdendir kendinizi ve tanıdıklarınızı ümitlendirmeye devam eden. İlk hedefimiz 28 Mayıstır.
Yürüyün hocam size destek çıkıyorum birazdan olsun yüreklendirin insanları

Hocam düşman dediğimiz adamlar bize kucak açtı dost dediğimiz adamlar arkamızda bakmadan terk etti.

Türkiye'de çok zeki adamlar var evet fakat sorun şu.
İşte insansız uçak İHA SİHA yapmışız ne guzel dunyada ilk daha ne istiyorsun satacaksın ulken gelişecek.
Adamın biri çıkıp diyor ki ne gerek var İHA'ya SİHA'ya diyor.
Ulkenin savunma sistemiyle dalga geçiyor ya bildiğin.
Adam siyasetten anlamıyor başkan oluyor milletvekili oluyor.
Altında Audi arkasında binlerce makam aracı var ya.
Ben böyle bir şey görmedim.
Tamam Türkiye en yardım sever ama bir yandanda en kötusu.

Ey muhterem kardeşlerim ben fırkamın yolunda kimseyi arkada bırakmamak için buradayım. Herkes cepheden çekilmiştir ama şunu unutmayın ki savaşılmadan toprak kazanılmaz. Bu yüzdendir kendinizi ve tanıdıklarınızı ümitlendirmeye devam edin. İlk hedefimiz 28 Mayıstır.
Destek veriyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı