İçimi dökmek istiyorum

Coğrafya değil kullandığın sandık kaderin. Bir dini sepetleyip bir dini getiren, SSCB olmazsa diktatörlükle memleketi yönetecek memur sürüsünü kutsadığınız için ve onların zırvalıklarına inanıp toz kondurmadığınız, faşistlik yaptığınız için daha çok sürünürsünüz tabi biz gidemezsek bizi de süründüreceksiniz.

Ocak basında, 500 TL zam geldi kanki. 50 TL degil.
Öğrencilere de 100 TL zam geldi.
Bilmiyorum bir kitabın pdf versiyonu bulup okuyabilirsin mesela. Her şey para degil.

Şahsen telefonlar da kitap okumayı cok seviyorum, kendimi geliştiriyorum böyle. Evde de bir sürü kitap var ama telefondan bir başka.
PUBG oynatmaz telefonun belki ama PDF, EPUB, MP4 oynatır.

Yada bir sürü PSP, PS2, Nintendo oyunlarini falan bilgisayardan guzelce oynayabiliyorum. Eğlencem eksik olmaz.

Yapacak bir sey bulup, kendine vakit ayır derim.
Şey diye bir laf var. Fakire şükür etmesini öğretmişler zengin daha zengin olabilsin diye. Duymuş muydun?

Ocak basında, 500 TL zam geldi kanki. 50 TL degil.
Öğrencilere de 100 TL zam geldi.
Bilmiyorum bir kitabın pdf versiyonu bulup okuyabilirsin mesela. Her şey para degil.

Şahsen telefonlar da kitap okumayı cok seviyorum, kendimi geliştiriyorum böyle. Evde de bir sürü kitap var ama telefondan bir başka.
PUBG oynatmaz telefonun belki ama PDF, EPUB, MP4 oynatır.

Yada bir sürü PSP, PS2, Nintendo oyunlarini falan bilgisayardan guzelce oynayabiliyorum. Eğlencem eksik olmaz.

Yapacak bir sey bulup, kendine vakit ayır derim.
Bu lafından sonra sana hayatında başarılar dilerim kardeşim iyi PDF ile kitap okumalar.

Bu yangınlar, bu mülteci muhabbeti çözülür mü?
Bu muhabbeti çözmenin tek yolu onlar daha fazla üremeden hepsini sınır dışı edip daha fazla girmeye çalışan olursa bir uyarının ardından vurmak.
Ekonomi sorunu çözülür mü?
İyi bir yönetici, güzel bir eğitim sistemi ve kurulan iyi bir hükümet ile çözülebilir.
İç savaş çıkar mı?
Mülteci sorunu çözülmezse bence olabilir.

Bu muhabbeti çözmenin tek yolu onlar daha fazla üremeden hepsini sınır dışı edip daha fazla girmeye çalışan olursa bir uyarının ardından vurmak.

İyi bir yönetici, güzel bir eğitim sistemi ve kurulan iyi bir hükümet ile çözülebilir.

Mülteci sorunu çözülmezse bence olabilir.
Harbi çok komiksiniz. Güzel bir eğitim sistemi ile düzelirmiş hiç güleceğim yoktu.

Yeni konular

Geri
Yukarı