iCloud'dan WhatsApp sohbet geçmişi yüklemeye çalışınca "sohbet geçmişi yüklenemedi" hatası

İşletim sistemi
iOS

stalhauzn

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba.
iCloud'dan WhatsApp sohbet geçmişimi yüklemeye çalışırken sohbet geçmişi yüklenemedi hatası alıyorum. Farklı Wi-Fi hatları ve mobil internet ile tekrar denedim ancak değişen bir sonuç olmadı. iCloud Drive'ı kapatıp tekrar açtım ancak sorun aynı.

Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Dosya Ekleri

• IMG_0001.png
    IMG_0001.png
    87,3 KB · Görüntüleme: 26
Son düzenleyen: Moderatör:
ben de yeni iPhone 13 aldığımda buna benzer bir sorunla karşılaşmıştım.
benim sorunumun nedeni şu idi: WhatsApp uygulamasının yüklemesi devam ederken durdurmuştum çok uzun sürdüğü için, "sonra devam ederim." diye. devam ettiğimde ise sohbet geçmişi yüklenmemişti.
şöyle çözmüştüm: telefonu tekrar başa alıp bu sefer WhatsApp yüklenirken durdurmamıştım (yalnız epey uzun sürmüştü). en sonunda sohbet geçmişim tamamen restore edilmişti.

siz de benim yaptığım gibi uygulamanın yüklenmesini önce durdurup sonradan kendiniz devam ettirmiş olabilir misiniz? eğer öyle ise telefonu sıfırlayıp (fabrika ayarlarına döndürmek de deniyor sanırım) tekrar kurulum yapmak yardımcı olabilir.

umarım sorununuz kısa zaman içinde çözülür.

Ben de yeni iPhone 13 aldığımda buna benzer bir sorunla karşılaşmıştım.
Benim sorunumun nedeni şu idi: WhatsApp uygulamasının yüklemesi devam ederken durdurmuştum çok uzun sürdüğü için, "sonra devam ederim." diye. Devam ettiğimde ise sohbet geçmişi yüklenmemişti.
Şöyle çözmüştüm: Telefonu tekrar başa alıp bu sefer WhatsApp yüklenirken durdurmamıştım (yalnız epey uzun sürmüştü). En sonunda sohbet geçmişim tamamen restore edilmişti.

Siz de benim yaptığım gibi uygulamanın yüklenmesini önce durdurup sonradan kendiniz devam ettirmiş olabilir misiniz? Eğer öyle ise telefonu sıfırlayıp (fabrika ayarlarına döndürmek de deniyor sanırım) tekrar kurulum yapmak yardımcı olabilir.

Umarım sorununuz kısa zaman içinde çözülür.

Maalesef hocam yaptım ancak işe yaramadı.

Geri
Yukarı