Ideapad Gaming 3 nasıldır?

Ahmet Yeser

Femtopat
Daha fazla  
Oyun için bilgisayar arıyorum bu bilgisayar nasıldır? Kaç yıl gider veya bu fiyatlara önerebileceğiniz başka bir bilgisayar var mıdır? Bilgisiyar

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyun için bilgisayar arıyorum bu bilgisayar nasıldır? Kaç yıl gider veya bu fiyatlara önerebileceğiniz başka bir bilgisayar var mıdır? Bilgisiyar

Kalitelidir, teknik servisi de pek sorun çıkarmaz fakat 8 GB RAM olması kötü biraz daha ekleyip bunu almanız sizin için çok daha avantajlıdır.

Oynayacağınız oyunlara göre kaç sene idare edeceğini yorumlayabiliriz.Çünkü ekran kartı ilerideki AAA/AAAA seviyesindeki oyunları açacak güçte değil.

RTX3060'li versiyonunu kullanıyorum soğutması iyi fan sesi az yani kullanıs açısından çok iyi ama ekran kartı 2 yıl sonra çıkacak bir oyunu güzel grafiklerle oynatmayabilir biraz buna bağlı ne kadar gideceği.

Alınır ama hep son çıkan oyunları en iyi kalitede oynamak istiyorsan maalesef yetmez ama her oyunu açar. Aynı özellikli Monster kullandım Valorant 144 FPS alınıyordu en yüksek ayarlarda. 5 6 sene götürür eğer grafik takıntın yoksa.

Kaç yıl gider derken oyun açması anlamında değil kaç yıl yaşar ömrünü ne zaman tamamlar o anlamda.
Alınır ama hep son çıkan oyunları en iyi kalitede oynamak istiyorsan maalesef yetmez ama her oyunu açar. Aynı özellikli Monster kullandım Valorant 144 FPS alınıyordu en yüksek ayarlarda. 5 6 sene götürür eğer grafik takıntın yoksa.

Sağ olun.

Yeni konular

Geri
Yukarı