Çözüldü IDM indirme dizini nasıl ayarlanmalı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

YaVuZ kUdReT61

Hectopat
Daha fazla  
Eski hard diskimi IDM hatırladı. Şimdi, benim yeni SSD'im var ve onda bu işleri gerçekleştirmek istiyorum.
Çünkü bu HDD indirdiğim 2 GB filmi 2 saate birleştiriyor. Bu zaman çok uzun.
Ancak SSD dizininde nereye veya varsayılan olarak nereye kurulduğunu bilmediğim için yapmıyorum sistemi bozarım diye.

Aşağıdaki görselde varsayılan indirme dizinini veya indirme yeri olarak nereyi yapmalıyım? Bu programı kullanıp C diskinin ayarlarını bana atabilir misiniz?

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (255).png
    Ekran Görüntüsü (255).png
    544,4 KB · Görüntüleme: 55
Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
HDD'ye dosyalar iniyor, HDD birleştiriyor. Ben her şeyi SSD'nin yapmasını istiyorum. SSD gayet iyi yapar.
Hem depolayıp birleştirme konusunda hızlıdır.
Bu arada sizin yaptığınız vakit iki disk film kaç GB ise o kadar veri işliyor. Bunu ikiye katlamanın bir mantığı yok açıkçası.

2 türlü de 2 kat yazılıyor. Eğer 1 kez yazılmasını istiyorsanız bağlantı ayarlarından 8 yerine 1 bağlantı seçeceksiniz.

SSD'ye işlem yapsın derseniz iki konumu da SSD'ye ayarlayın.
Bahsettiğiniz olay için geçici dizini HDD yapabilisiniz.

Dosyalar önce geçici dizinde parça parça indiriliyor ve ardından oradan okuma yaparak kayıt dizinine yazılıyor. Bu duruma göre seçim yaparsınız ancak benim önerim geçici dizin olarak HDD seçmeniz.

Bahsettiğiniz olay için geçici dizini HDD yapabilisiniz.

Dosyalar önce geçici dizinde parça parça indiriliyor ve ardından oradan okuma yaparak kayıt dizinine yazılıyor. Bu duruma göre seçim yaparsınız ancak benim önerim geçici dizin olarak HDD seçmeniz.

HDD'ye dosyalar iniyor, HDD birleştiriyor. Ben her şeyi SSD'nin yapmasını istiyorum. SSD gayet iyi yapar.
Bu arada sizin yaptığınız vakit iki disk film kaç GB ise o kadar veri işliyor. Bunu ikiye katlamanın bir mantığı yok açıkçası.

Son düzenleyen: Moderatör:

2 türlü de 2 kat yazılıyor. Eğer 1 kez yazılmasını istiyorsanız bağlantı ayarlarından 8 yerine 1 bağlantı seçeceksiniz.

SSD'ye işlem yapsın derseniz iki konumu da SSD'ye ayarlayın.

Son düzenleme:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı