İflah olmaz GTA IV fanları

Death Stranding: Konu bana nereden geldi lan?
Arkadaşın profil fotoğrafı Death Stranding ile alakalı olduğu için gelmiş oldu. :) Bu arada Death Stranding Muhteşem bir oyun. Oyundan çok film tadında bir sanat eseri. Bir kaç saatlik oynayışta bana direk bunu hissettirdi ama ben oynamak istemedim. Kargocu simulator yapısı yüzünden ben bu oyunla uğraşamam diyip kapatmıştım.

Arkadaşım, konu sahibi GTA 4'ün fan kitlesinden bahsediyor belli bir kısmı belirtmemiş bu genelleme değil mi? Mesela GTA 4'ün öyle bir kitlesi var ki iflah olmaz diye de yazabilir. Ben de bir GTA 4 fanıyım ama hiçbir yerde o tarz şeyler yapmadım oyunu oynadım bitirdim sevdim.
Öyle yazmamış ama onu demek istemiş.

Anlattığınız kişiler fan değil fanboy. GTA IV, bana göre GTA V'den daha güzel bir oyun. GTA VI çıktığında (umarım) ve sonrasında oyun hem GTA V ile hem de GTA IV ile karşılaştırıldığında bana göre hangisi daha iyiyse yine onun daha iyi olduğunu söyleyeceğim.

GTA IV'le ilgili kimin ne yazdığı zerre umurumda değil. Sonuçta başka birisi oyun kötü dediğinde o onun fikri olur.

Bakın hem GTA IV severim, hem de yazdığınız kriterlere uymuyorum. Bir daha genelleme yapmazsanız sevinirim.

Gayet haklı bir düşünce. Tamam, oyunun gri tonlarda olması, gerçeğe daha yatkın olması yönlerinden iyi de artık gına geldi. Sadece bu tip şeylerden ve fizik motorundan dolayı bu oyunu en iyi GTA oyunu olarak değerlendirmek bence yanlış.

Oyunu çok seviyor olabilirsiniz ki bu gayet doğal bir şey fakat ölümüne savunmak, tüm GTA konularında "GTA IV en iyisi olm ehehe" gibi yorumlar yapanları anlamıyorum. Birkaç forumda denk gelmiştim çünkü bu tarz insanlara. Açıkla dediğimizde 1-2 cümleden fazla yazı yazamazlar. Lafım meclisten dışarı bu arada :) Her GTA IV savunucusu böyle demiyorum, fakat maalesef böylelerine denk geldim.

Arkadaşın profil fotoğrafı Death Stranding ile alakalı olduğu için gelmiş oldu. :) Bu arada Death Stranding Muhteşem bir oyun. Oyundan çok film tadında bir sanat eseri. Bir kaç saatlik oynayışta bana direk bunu hissettirdi ama ben oynamak istemedim. Kargocu simulator yapısı yüzünden ben bu oyunla uğraşamam diyip kapatmıştım.
Norman Reedus ile oynamak en iyisi bence. Kafa dağıtmalık bir oyun herkese hitap etmez tabii.

Yeni konular

Geri
Yukarı