İftiraya uğrayabilir miyim?

Bence dediğim gibi izlediği videolardan etkilenip böyle paranoyaklık yapıyor bence böyle acayip bir durum değil zaten adam 13 yaşında böyle paranoyaklıklar normal belki de ailesine açıklama yaparsa biraz rahatlayabilir.

Hocam çocuğun 600 mesajindan 500'ü şunu yaptım bir şey olur mu tarzında. Bence sorun ciddi.

Adamın konulara bakarsanız çok ilginç siteye tıkladım bir şey olur mu şunu yazdım davalık olur muyum hep bu tarz.

Şimdi ben de baktım bence önceki yorumlarımdan alıntı yapacağım izlediği videolardan etkilenip ve interneti kullanmayı çok bilmemesinden çok stres yapıp paranoyaklık ediyor tabii 13 yaşında bir çocuk için kötü şeyler ama bunlar geçici.

Hocam çocuğun 600 mesajindan 500'ü şunu yaptım bir şey olur mu tarzında. Bence sorun ciddi.

Sizin alıntınıza benzer bir alıntıya cevap yazdım onu cevap olarak okuyabilirsiniz ellerim yorulduğundan bir daha yazmak istemiyorum.

Adamın konulara bakarsanız çok ilginç siteye tıkladım bir şey olur mu şunu yazdım davalık olur muyum hep bu tarz.

Bu arada yarın bu çocuktan esinlenerek bir konu açmayı planlıyorum küçük yaştaki çocukların paranoyak olması ve günlük hayattaki çoğu şeyi dert edip stres yapmaları ve izlediklerin insanlardan etkilenmeleri sizce iyi bir fikir olur mu?

Sadece Enes isimli YouTube kanalı "otobüste biri bana rastgele tacizi diye bağırsa neler olur düşünebiliyor musunuz" dedi diye siz neden etkileniyorsunuz? O zaman sokağa da çıkma orada da iftira atan olur değil mi?

Buna benzer bir şey bana olmuştu. Bir kızın tepkisini ölçmek için 3 - 4 dakika göz teması kurmuştum. Benden rahatsız olduğunu dile getirmek için yanındaki arkadaşına söyledi ve o arkadaşı bana rahatsız olduğunu söyledi. Bunu dedikten sonra bakmayı kestim. Kız sapık olduğumu düşündü ve başka bir arkadaşı senin gözlerini oyarım dedi. Hatalı olup olmadığımı bilmiyorum.

Not: Bu olay okulda/sınıfta yaşandı.
Kaç yaşındaydın peki? @AlexaBliss şu arkadaşı da yasaklayabilir mi modlar? Psikolog mu bu forum ya?

Geri
Yukarı