İkinci el aldığım iPhone donuyor

Arkadaşın dediği gibi çok agresif bir tavrınız var benim iPhone 7 Plus almam beni ilgilendirir durumum ona müsaitti onu aldım bu sizi enterese etmez.

Dostum karşıt fikirli insanlar sana ortak bir amaç uğruna yardımcı olmak istiyor işin rast gitti iade ettin ben gene iPhone alırım diyorsan bu konuşulanlar olanlardan ders çıkarmadın gibi bir anlama geliyor Türkiye'de her yeri gezelim istedigin telefoncu bu tür cihazların temizini bu fiyata bulmak imkansız eski cihazlar sorun çıkartır ille bütün bütçeyi bu sorunlu cihazlara vermek bana açıkçası çok mantıksız geliyor.

Var sorun. Mesajımda agresiflik belirten bir öge yok. Ama Apple'ı övmedik diye sinirlendiniz. :D
Aynen kanka hiç bir agresiflik yok. 🤣 “Böyle diye diye alıyorsunuz 6-7 yıllık cihazları, sonra yok efendim bozuldu dondu kastı.” Zaten forumda argo, direkt agresiflik belirtecek bir öge kullanamazsın ama hitap şeklin yanlış. Hala iPhone övmedik diye sinirlendiniz yazıyorsun mesela. Ben de kullandım kardeşim, eski ikinci el modellerin pil ömrü çok çabuk bitiyor ve kullanıma pek elverişli değil; arkadaşın dediği gibi 8/8S hatta bütçe el veriyorsa X ve ondan sonra çıkmış modeller tercih edilmeli. Ama bunu nazikçe söylemek de var, yazdığınız gibi yazmak da var. Gözden kaçabiliyor forumda.

Yeni konular

Geri
Yukarı