İkinci el aldığım iPhone donuyor

Böyle diye diye alıyonuz 6 7 yıllık cihazları, hem de 2. el, sonra yok efendim kastı dondu.
Sakin ol, ben konuya cevap yazarken iPhone 7 aldığını görmeden yazdım; yazdığım cevabın üstünde çıkan ilk yazıyı alıntıladım. Konu başlığında model vs. belirtilmemiş, sadece iPhone aldığını yazmış. A32’yi sattıktan sonra doğal olarak üstüne ekleme yapıp X, SE vs. aldığını düşündüm.

Son düzenleme:
Sakin olun, ben konuya cevap yazarken iPhone 7 aldığını görmeden yazdım; yazdığım cevabın üstünde çıkan ilk yazıyı alıntıladım. Konu başlığında model vs. belirtilmemiş, sadece iPhone aldığını yazmış. A32’yi sattıktan sonra doğal olarak üstüne ekleme yapıp X, SE vs. aldığını düşündüm.
Mesajıma attığınız dislike'ın sebebi nedir?

Geri verirsiniz cihazı gayet basit, garanti veriyorsa zaten telefonu geri almamasına imkan yok. İçi açılmış yan sanayi batarya ile değişim yapılmış telefonlardan uzak durmuş olursunuz artık, Android'den bu tarz sorunlu telefona geçmek hiç mantıklı olmamış. En azından iPhone istiyorsanız düzgün cihazları araştırarak alın.

Her disslike atanı sorguluyorsunuz herhalde? :) Düzgünce @erme gibi yazabilecekken, agresifçe yaklaştığınız için attım. Var mı sorun?

Var sorun. Mesajımda agresiflik belirten bir öge yok. Ama Apple'ı övmedik diye sinirlendiniz. :D

Arkadaşın dediği gibi çok agresif bir tavrınız var benim iphone 7 plus almam beni ilgilendirir durumum ona müsaitti onu aldım bu sizi enterese etmez.
Ben sana yaptığının hata olduğunu söyledim. Eleştiri almak istemiyorsan konu açmayacaksın.

Var sorun. Mesajımda agresiflik belirten bir öge yok. Ama Apple'ı övmedik diye sinirlendiniz. :D

Ben sana yaptığının hata olduğunu söyledim. Eleştiri almak istemiyorsan konu açmayacaksın.
Sizinki eleştiri değil taşlama, baltalama.

Yeni konular

Geri
Yukarı