İkinci el aldığım iPhone donuyor

Bu tür eski cihazların temizini bulmak imkansız kaç elden geçtigi belli değil kaç kere içini açtılar batarya değişti kurcalandı Allah bilir inşallah iade edebilirsinizde yarin 4500 TL için Android telefon önerisinde bulunalım 0 şekilde kafanız rahat olur.
Ben İphone istiyorum hocam zaten A32 satarak elde ettim parayı. Stresten uyku uyuyamayacağım.

MR CEP diye biyerden aldım kaşeli küçük bir kağıt verdiler sadece 6 ay garanti yazan
Fatura almadıysanız geri almayabilirler. 1-2 sene önce bir arkadaşımın arkadaşı 12-13 bine MacBook almıştı sizin aldığınız yer gibi bir yerden, arızalı ürün vermişler ertesi gün sorun çıkarmaya başlamış. Fakat fatura almamış, dükkan da biz böyle bir ürün satmadık vs. demiş. Ardından yargıda bulmuşlar çareyi, orda da fatura vs. olmadığından sonuç çıkmamış. Umarım sorun çıkarmazlar. Elinizde bir belge var sonuçta.

A32'yi satıp büyük hata etmişsiniz.
Iphone’a geçmeye değer. edit: iphone 7 olduğunu görmeden yazılmış bir mesajdır.

Son düzenleme:
Fatura almadıysanız geri almayabilirler. 1-2 sene önce bir arkadaşımın arkadaşı 12-13 bine MacBook almıştı sizin aldığınız yer gibi bir yerden, arızalı ürün vermişler ertesi gün sorun çıkarmaya başlamış. Fakat fatura almamış, dükkan da biz böyle bir ürün satmadık vs. demiş. Ardından yargıda bulmuşlar çareyi, orda da fatura vs. olmadığından sonuç çıkmamış. Umarım sorun çıkarmazlar. Elinizde bir belge var sonuçta.

Iphone’a geçmeye değer.
Böyle diye diye alıyonuz 6 7 yıllık cihazları, hem de 2. el, sonra yok efendim kastı dondu.

Yeni konular

Geri
Yukarı