İkinci el ekran kartı alırken satıcıya nasıl güvenirim?

AKYLKINGS

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Kocaeli
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba iyi forumlar. Yakın bir zamanda ekran kartımı sattım. Üst model olan 1660 Ti modeline geçeceğim. Sahibinden'de İstanbul'da bir ilan buldum satıcıyla WhatsApp'a geçeceğiz fakat nasıl güvenebilirim? GeT ile ödeme olduğunu biliyorum ama komisyon çok yüksek çıkıyor, bütçemi aşıyor. PTT'nin ürün gönderirken kapıda ödeme seçeneği var mı? Ürünü gördükten sonra parasını kargocuya verebiliyor muyuz? Yardımcı olursanız sevinirim.

Hocam dolap diye bir uygulama var oraya ekran kartını yüklettirin fiyatı koysun arkadaş 10 TL kargo karşılığında hem evinize kadar gelir ayrıca ürün dolap garantisinde yani sıkıntı çıkarsa destekden iletişime geçebilirsiniz.

Merhaba iyi forumlar. Yakın bir zamanda ekran kartımı sattım. Üst model olan 1660 Ti modeline geçeceğim. Sahibinden'de İstanbul'da bir ilan buldum satıcıyla WhatsApp'a geçeceğiz fakat nasıl güvenebilirim? GeT ile ödeme olduğunu biliyorum ama komisyon çok yüksek çıkıyor, bütçemi aşıyor. PTT'nin ürün gönderirken kapıda ödeme seçeneği var mı? Ürünü gördükten sonra parasını kargocuya verebiliyor muyuz? Yardımcı olursanız sevinirim.
Ürünün fiziksel görünümünden çok nasıl çalıştığına bakmanızı öneririm. FurMark testi isteyin satıcıdan. Kapıda ödeme şansınızın olduğunu sanmıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı