İkinci el iPhone 6 alınır mı?

Hocam biraz daha biriktir. Elindekini sat en azından 2000 TL'ye kadar bütçe ayırabilirsen 7, 7Plus bulabilme ihtimalin var. Alma iPhone 6, o da elindekinden çok farklı değil. O da donar kasar.

Hocam satıp üstüne para ekleyelim diyorum o telefonu 100 TL'ye anca satarsın diyorlar. Elimde bir de temiz ama ekranında küçük kırık olan bir GM8 GO var. Bu ikisi Max kaç TL'ye satılır?

Benim eski telefonum LG Q6'ydı 3 yıl falan kullandım gayet rahattı ben aldığımda yaklaşık 1200 TL bir fiyatı vardı. Şimdi kaç olmuştur bilmiyorum ama bir bakabilirsiniz :)

Hocam satıp üstüne para ekleyelim diyorum o telefonu 100 TL'ye anca satarsın diyorlar. Elimde bir de temiz ama ekranında küçük kırık olan bir GM8 GO var. Bu ikisi Max kaç TL'ye satılır?
Hocam hiç bilmem ama sana en sağlıklısını söyleyim. Okulların kapanmasına 1 ay kaldı. Kapansın git yazın 2 ay bir yerlerde çalış para biriktir. Güzel bir telefon al. İnan bana iphone 6 2. el alırsın. 2-3 aya elinde kalır.

250-300'e elindekini çıkarabilirsen biraz da eklersen iPhone SE 2016 alabilirsin. iPhone 6yı yedek telefonum olarak kullanıyorum. Instagram, Whatsapp sorun olmadan çalışıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı