İkinci el işlemci kutusundan başka işlemci çıktı

Hocalarım Get ile almadım. tek delilim konuşmalar ve fotoğraf
Satıcıyla görüşüyoruz. Ona ürünü paketleyen bir arkadaşı. Satıcı bilgisayardan hiç anlamıyor. Aslını öğrenelim eğer arkadaşta hata varsa seni mağdur etmeyiz diyor. Ama arkadaşta hata olduğunu nasıl ortaya çıkaracağım bilemiyorum.

Satıcının arkadaşı işlemciyi kendine alıp AMD'yi sana kitlemeyi mi denedi yoksa? :D Umarım bu yanlışlığı bir an önce çözerler ve yeni işlemcine kavuşursun geçmiş olsun.

Satıcının arkadaşı işlemciyi kendine alıp AMD'yi sana kitlemeyi mi denedi yoksa? :D Umarım bu yanlışlığı bir an önce çözerler ve yeni işlemcine kavuşursun geçmiş olsun.
Aldığının ürünün satılan ürün olmadığını söylemen gerekiyor. Satılan ürünün adı var eline geçen ürünün adı var. Karakola gideceğini söyle işlem çözülmezse. Dolandırıcılıktan,faturasız ürün, kara para aklama vergi kaçırma vs. uzar gider.

Hocalarım Get ile almadım. tek delilim konuşmalar ve fotoğraf
Satıcıyla görüşüyoruz. Ona ürünü paketleyen bir arkadaşı. Satıcı bilgisayardan hiç anlamıyor. Aslını öğrenelim eğer arkadaşta hata varsa seni mağdur etmeyiz diyor. Ama arkadaşta hata olduğunu nasıl ortaya çıkaracağım bilemiyorum.
Bu tarz dolandırılma vakalarında genelde araya bir aracı veya bilgisayardan hiç anlamadığını iddia eden birileri oluyor dikkat etmeni öneririm. Ne hikmetse hiç anlamıyor ama arkadaşı işlemci sattırıyor ve dikkatli olun her türlü kurguyu yapıyorlar. Umarım sorunun kısa sürede çözülür.

Bu tarz dolandırılma vakalarında genelde araya bir aracı veya bilgisayardan hiç anlamadığını iddia eden birileri oluyor dikkat etmeni öneririm. Ne hikmetse hiç anlamıyor ama arkadaşı işlemci sattırıyor ve dikkatli olun her türlü kurguyu yapıyorlar. Umarım sorunun kısa sürede çözülür.
Adamla ılımlı konuştum şimdilik. O da konuşmaya devam ediyor işin aslını öğreneyim gibilerinden. Neticede param onda ve geri almanın tek yolu iadeye razı olması.
Hoş, parayı harcadığını söyledi ama...

Adamla ılımlı konuştum şimdilik. O da konuşmaya devam ediyor işin aslını öğreneyim gibilerinden. Neticede param onda ve geri almanın tek yolu iadeye razı olması.
Hoş, parayı harcadığını söyledi ama...
Adamın adı, soyadı, adresi gibi bilgiler elinde mi? Elinde değilse adama bir sor bence. baktın oyalamaya çalışıyor konuşmaları SS al polise ver.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı