İkinci el işlemci kutusundan başka işlemci çıktı

Adamın adı, soyadı, adresi gibi bilgiler elinde mi? Elinde değilse adama bir sor bence. baktın oyalamaya çalışıyor konuşmaları SS al polise ver.
Adamın adı soyadı telefonu ve karısının adı soyadı hesap numarası, benim hesap numarasına yazdığım "i3 8100 işlemci alınacaktır." ibaresi ve wp konuşmalarımız var.

Adamın adı soyadı telefonu ve karısının adı soyadı hesap numarası, benim hesap numarasına yazdığım "i3 8100 işlemci alınacaktır." ibaresi ve wp konuşmalarımız var.
Direk gidin bilgileri polise verin hiç uğraşmayın nitelikli dolandırıcılık suçundan bir göz altına alınsın aklı başına gelir eskisi gibi kolay değil bu işler bir çok yeni kanun eklendi internet alışverişi ve 2. El alım satımla ilgili direk söyleyin bilgilerinizle şikayet edeceğim diye gidin ve edin.

Sen yine de dikkatli ol. Böyle küçük şeyler (onlara göre) için bile numaralarını değiştirip ortadan kaybolma ihtimalleri var. Her ihtimali göz önünde tutmak lazım. Önce sen davran önlemini al polise git her şeyi anlat hocam.

Sen yine de dikkatli ol. Böyle küçük şeyler (onlara göre) için bile numaralarını değiştirip ortadan kaybolma ihtimalleri var. Her ihtimali göz önünde tutmak lazım. Önce sen davran önlemini al polise git her şeyi anlat hocam.
Elimdeki diğer bilgiler mevcutken bu dediğinizi yaparsa polise kanıt göstermeye gerek kalmayacaktır.

Burada adamla son diyalogumuz var. Hala iletişim halindeyiz.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    57,5 KB · Görüntüleme: 136
Her ne olursa olsun sıkıştırın. Yoksa oyalar geçerler. Bunu çoğu kişi yapıyor.
Yapacağım hamleyi iyi düşünmeliyim sanırım.
Yapacağım hamleyi iyi düşünmeliyim sanırım.
Parayı ya da ürünün aslını almak için çabalıyorum şu anda. Gözümü karartır parayı yakarsam onu ve beraberindekileri de uğraştırırım.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı