İkinci el konusunda dolandırıcılık

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
"Alma mazlumun ahını çıkar aheste aheste" dava konusunu düşüneceğim buna sosyal kullanıcıları karar versin. Sizce dava açayım mı?
Ağaçı yaşken eğin hocam. Tebligat eve gitsin babası bir azarlasın sonra davanızı geri çekersiniz en iyisi.

Bence açma yeterince akıllandı diye düşünüyorum fazla üstüne gitmeyelim kalpler kırılmasın.
Aynı fikirdeyim. Bir daha yaparsa zaten 2 misli ceza yer. Burada söz verdiği için ve birkaç delil bulunduğu için, yapacağını düşünmüyorum. Konu kilitlenebilir. Çözüldü nasıl olsa @Liberte Sergen

Üzgğnüm nolur affedin bşrdhaa yapmıcam akıllandım insanların parasına göz dikmiyceğim üzgünüm yemin ederim böyle birşey yapmıcam birdaha.
Bana dürüst ol. Technopat IP adresini sağlamasaydı ve bu insanlar nasılsa 20 lira diyip peşine düşmeseydi pişman olacak mıydın? Dava edileceğin için değil günün birinde öyle bir anda o 20 liraya öyle bir şekilde muhtaç olabileceğini düşünerek pişman ol. O 20 lira belki adamın acil bir durumda hastane parası olacak. Belki günlerdir aç karnını doyuracak. Hırsızlık yaparak kolay kazandığın için parayı kolay kazanılan bir şey olarak görüyorsun ama insanlar 3 kuruş ekmek parası için günde 17 saat it gibi çalışıyor (1 gün 24 saat evet!)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı