İkinci Valorant Montajı Denemesi

Oğuzhan hocamın dediği gibi, yavaşlatma çok var. Hem tempoya uyum sağlayamıyor hem de video kalitesini düşürüyor. Müzik güzel olmuş fakat editi hızlandırdığınızda uyacak mı bilmiyorum. Bir de One Tap vuruşları atarsanız daha güzel olabilir, biraz hantal duruyor bu vuruşlar. Onun dışında çok güzel olmuş, elinize sağlık. Hangi programla yapıyorsunuz düzenlemeyi?
Premiere Pro ile yapıyorum, güzel vuruşları ilk videodan heba etmek istemedim, yakınlarımın ve sizlerin değerli görüşlerinizi topluyorum. Her video genelde vuruşlar hariç bu tempoda yapacaktım fakat eksikleri görmem lazım diye düşündüm.
Thumbnail güzel, klipleri biraz daha kısa tutabilirsin veya yavaşlatma efektini azaltabilirsin ,bir de müzikle biraz daha uyumlu yapabilirsin.
Bunun gibi müzik önerileriniz varsa onları da alabilirim. Teşekkür ederim. Yavaşlatmayı bayağı azaltacağım gibi duruyor :D.

Premiere Pro ile yapıyorum, güzel vuruşları ilk videodan heba etmek istemedim, yakınlarımın ve sizlerin değerli görüşlerinizi topluyorum. Her video genelde vuruşlar hariç bu tempoda yapacaktım fakat eksikleri görmem lazım diye düşündüm.
Hocam yavaşlatma da güzel bir efekt fakat hem çözünürlüğü düşürüyor (kalite derken bunu kasıt etmiştim) hem de biraz hantal duruyor video. En azından One Tap'leri koysaydınız daha hareketli olabilirdi video. Biraz sıkıyor sprey olunca. Onun dışında çok güzel, başarılarınızın devamını dilerim. :)

Oldukça güzel. Şarkı daha hareketli bir şey olabilir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

1:21 - 2:07 arası cidden güzel olur.
Sözlü şeyleri daha çok seviyorum efenim ya. Tabii ki zevk meselesi, teşekkür ederim <3.
Bazı hareketler bronz elodaki birinin yapabileceği hareketlerden.
Yok, video açıklamasında belirttim. Güzel vuruşları kötü montaj daha doğrusu hayatımdaki 2. montaj ile heba etmek istemedim.

Bunun gibi müzik önerileriniz varsa onları da alabilirim. Teşekkür ederim. Yavaşlatmayı bayağı azaltacağım gibi duruyor :D.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
bu kanal her gün şarkı atıyor bu kanaldan yararlanabilirsiniz.

bu kanal her gün şarkı atıyor bu kanaldan yararlanabilirsiniz.
Teşekkür ederim, kendi remix'i ile vuruşları otomatik çıkarmakta yardımcı olabilecek bir kanal. Abone oldum.
Hocam yavaşlatma da güzel bir efekt fakat hem çözünürlüğü düşürüyor (kalite derken bunu kasıt etmiştim) hem de biraz hantal duruyor video. En azından One Tap'leri koysaydınız daha hareketli olabilirdi video. Biraz sıkıyor sprey olunca. Onun dışında çok güzel, başarılarınızın devamını dilerim. :)
3. Montaj efektleri tam oturtamasam bile full one tap üzerine kurulu olmuş olacak. Kliplerimde hepsi hazır sadece bu değerli görüşleriniz olmasaydı eğer çok saçma yavaşlatmalar vb. şeyler ile güme göndermiş olabilirdim.

Geri
Yukarı