İleride zombiler gerçek olursa ne olur?

Nikolai Belinski mod ON.
Waiiit Zombieee i am comiiing for youuu.
Bir Ray Gun olsa hiç dert etmezdim açıkçası.
1627717160785.png

Oyunlardan öğrendiklerimizi ve hayat tecrübelerimizi uygularız ;).
Kesinlikle doğru söylüyorsun. Önce gidip elektriği açarım ondan sonra Teleport makinesini aktifleştirdikten sonra sırasıyla Jugger-Nog, Quick Revive, Mule Kick, Double Tap Root Beer ve Speed kolayı içerdim sonra hepimiz Teleport makinesine girip çalıştırdıktan sonra Pack-a-Punch makinesinde silahımı Mustang&Sally ile değiştirirdim ve yukarıdan bomba sallardım. Tekrar ışınlandıktan sonra Mystery Box'dan Ray Gun çıkartırdım ve tekrar ışınlanıp Pack-a-Punch makinesine koyardım ve yerine Porters X2 Ray Gun ile değiştirirdim. Sonrası malum. 😎

Bence değişik olur ama eğer koşarlarsa naneyi yeriz! Zaten ileride zombi salgını olacağını düşünüyorum. Instagram'da gördüm doğruluğu kesin değil önceden uyarayım linçlemeyin; Fransa'da bir laboratuvar bir virüs genetiği yüklemiş, bir tane doktor silinmeden indirip genetiği, insanlar üzerindeki etkiyi görebilmek için simulasyona aktarmış. Virüs ilk olarak beyinde frontal lob ve limbik sisteme saldırarak 10/9'unu etkisiz hale getiriyor. Frontol Lob'un görevleri; plan yapabilme dürtülerini kontrol edilmesi kişinin öz eleştiri yapabilmesini, deneyim kazanma, problem çözebilme yeteneği, düşünebilme yeteneği, hatalarından ders çıkarma, duyguları tanımada ve empati yapabilmek gibi bizi insan yapan en içsel özelliklerimizi yok ediyor. Beynin kalan kısmı sağlamdır ( yeme, içme, avlanma, çiftleşme, koşma, yüzme ve tırmanma). Enfekte olan kişi aynı zaman da etobur olacak ve bu açlık dürtüsü virüsün yayılma etkisi ile harmanlaşacaktır. Virüs ilk etapta kan, ısırık ve tükürük gibi yollarla bulaşacaktır. Enfekteler kendileri gibi enfekte olanları doğası gereği besin olarak görmeyecektir ve sürü halinde gezeceklerdir. Tabii ki bunlar teoridir Instagram sayfası adını vermiyorum reklam olabilir diye. Buraya kadar okuduğunuz için teşekkür ederim. Virüsün adı: Ztx19-2023. Doktorun adı: Dr. Tomotani.

TWD gibi zombiler olursa bayağı eğlenceli olur ben havaya falan girerim RİCH gibi davranırım.

Sonra da aylağın bir tanesi gelip beni ısırır 2. günden.

Geri
Yukarı