BTS ve Blackpink hayranları neden böyle?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
BTS'in yanına artık Blackpink'in de dahil edildiğini görünce yüz hatlarım.

Bu bts ve blackpink hayranları çok garibime gidiyor benim, geçen yorumlarda okudum neden bu kadar bağlanıyorsunuz diyen birisi vardı. Cevap olarak bizim meleklerimize karışamazsın falan diyorlar. Bir k-pop grubunu seversin ancak annen baban gibi buna bağlanmak bana çok saçma ve garip geliyor. Bir de bunları diyenler 16-17 yaşında falan, meleğim canım kalbim falan diye hitap ediyorlar isimlerine koyuyorlar Pp'lerine koyuyorlar. Bu kadar ilgi çekici gelen ne?

Bende seviyorum hatta fanıyım ama böyle yaklaşılması gerçekten saçma. Sadece bir müzik türü ve bunu gereksiz fazla abartanlar da var.

Bende seviyorum hatta fanıyım ama böyle yaklaşılması gerçekten saçma. Sadece bir müzik türü ve bunu gereksiz fazla abartanlar da var.

Sizin gibilere bir lafım yok zaten, bende dolu kadehi ters tut grubunu severim mesela ama tanrı gibi tapmıyorum ismimi falan değiştiril pp mi değiştirip.

Bu BTS ve Blackpink hayranları çok garibime gidiyor benim, geçen yorumlarda okudum neden bu kadar bağlanıyorsunuz diyen birisi vardı. Cevap olarak bizim meleklerimize karışamazsın falan diyorlar. Bir k-pop grubunu seversin ancak annen baban gibi buna bağlanmak bana çok saçma ve garip geliyor. Bir de bunları diyenler 16-17 yaşında falan, meleğim canım kalbim falan diye hitap ediyorlar isimlerine koyuyorlar PP'lerine koyuyorlar. Bu kadar ilgi çekici gelen ne?

Dinleyicileri zaten 7-10 yaş arası. Çoluk çocuk işte. Bomboş kitle bomboş insanlar. Fanlarına da gram haz etmem.

Yeni konular

Geri
Yukarı